28.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

Öğrenciler’den Kızılaya Bağış

Öğrenciler’den Kızılaya Bağış

Olimpiyat Koleji Öğrencilerinden Kızılaya Bağış

Malatya Olimpiyat Koleji öğrenci ve öğretmenlerinden Kızılaya nakdi yardım yapıldı. Öğrenciler tarafından başlatılan yardım çalışmasına öğretmen ve velilerde eşlik etti. Toplanan nakdi yardım Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanlığı tarafından teslim alındı.

Olimpiyat Koleji öğrencileri öncülüğünde yapılan çalışmaya öğretmen ve velilerinde katılım göstermesi yapılacak olan yardımların daha çok kişiye ulaşmasını sağladı. Bağışı Kızılaya teslim eden öğrenciler ve Okul Yöneticisi Hasan Göğüs “ öğrencilerimizin başlatmış olduğu yardım çalışmasına bizler ve öğretmen arkadaşlarımızda katıldık. Yeni yetişen neslin bu gibi yardım faaliyetlerinde bulunmaları bizlerin geleceğe daha umutla bakmasına vesile oldu. Yardımları Kızılaya teslim ederek yapılacak olan hayırlı işlere ortak olduk. Ne mutlu bizlere ki böyle güzel insanlar yetiştiriyoruz. Bu çalışmada emeği geçen başta öğrencilerimize ve öğretmenlerimize bu hayrı yerine getirmemize vesile olan Kızılayımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Türk Kızılayı adına Malatya Kızılay Şube Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Soylu bağışı alarak “ minik gönüllerden büyük bir bağış aldı. Bizler hayır elçileriyiz. Yapılan yardımların her biri bizler için çok önemli ama minik kardeşlerimizin öncülüğünde yapılan bağışlar bizleri daha da mutlu ediyor. Hasan Beyinde dediği gibi geleceğe dair daha umutlu oluyoruz. Böyle gönül elçisi öğrenciler yetiştiren öğretmenlerimize, Kolej Yönetimine ve en önemlisi öğrencilerimize Türk Kızılayı adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.