TürkiyeSON - 25.02.2021 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Ölmez bu hareket ölmez bu dava

Ölmez bu hareket ölmez bu dava
Reklam

Ülkücü hareket kendini yeniliyor gelenlere devrediyorsa kazanır. Türkçülük hareketinin başladığı günlerden 80’li yıllılarda hareket devamlı aktif.Üretken sorgulayan ve gereğini yapan insanlar ile bir bütündü. Ülkücü hareketin üzerinden çığ gibi geçtiler.İdamlar işkenceler yıllarca süren davalar ve işkencelerde katledilenler.

 

Yıllar sonra döndüğünde evini bulamayanlar analarını babalarını bulamayanlar.İşte o döngünün arasında liderler çıktı.Türkeşler ve Muhsinler ve daha binlercesi yoğurduğu, büyüttüğü,omuz verdiği ama gurur duyduğu insanlarla yürüme sevdası Türkeş.Listeleri korkmadan dava adamları iler donattı.

Çünkü onların hakkıydı o gelenler.Ne yaptı, illeri,ilçeleri,alt kuşakları ile donattı.İllere gelenler ocaklara el attı ocaklarda bir kuşak yeniden yeşermeye başladı.Başbuğ rahmetli olduktan sonra bu noktada Sayın Bahçeli ve ekibi çıktı.Bir dönem kısmen de olsa dava adamları akabinde kapıları kapattı.Dönen çarkın önüne set koydu.MHP’sine 50 yılda yapılmamış ihaneti yaptılar, döndüremediler.Kuşaklar kuşakların üzerine bindi vekiller sanki emekliliğini bekleyenler ordusu MHP’si devamlı hain üreten ajan üreten insanlarla uğraşmaktan nizamı alem hareketini yoldan çıkaranlar ordusu oldu.Ve devşirmeler dönemi MHP’sinin kapısından geç.Onların gördüğü itibarı yıllarını verenler görmedi.

 

Bu noktada bazı arkadaşların bir direnişi başladı.O direniş neticelenir ise hareketin önü açılır.Ancak şimdiden körler sağırlar biri birini ağırlar modu.MYK’larda da yaşanır ve çark döndürülmezse MHP’si idealleri olanların değil sürülerin geldiği otlakların kurutulduğu virane olur.Burada genç kardeşlerimize düşen bir görev vardır.Ülkücü gibi yani elif gibi dik durmak ülkücüler dik durursa çarklar döner onlarda dikliklerinden ödün verir.

 

Sevdaları her nerede olursa olsun koltuk olanların peşine takılırsa,binlerce şehide.Binlerce şehit yakınına.İkballerini verenlere istikbalini kaybedenlere yazık olur.Ve gelecek olanlar destur bilmezler ile gelir.O tipleri atarsa,dava adamıdır diye şarlatanları korsa yazık eder.Bahçeli’ye gitti derler,sizler her kademede yanlışlar gözünüzün önündeyken yanlış yaparsanız Türk milletine bir daha deli Pedro dönemlerini yaşatırsınız

 

Doğan SARI

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: