TürkiyeSON - 30.11.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Ölmeztoprak Erkenek’te

Ölmeztoprak Erkenek’te

Seçim çalışmaları kapsamında Doğanşehir İlçesi’ne bağlı Erkenek Mahallesinde halkı ve esnafı ziyaret eden, Bağımsız Milletvekili Adayı M. Doğan Ölmeztoprak “7 Haziran’da sandığa gelip milletin iradesi, kararlığı bütün sıkıntıları yenecektir” dedi.
987667Büyükşehir yasasıyla birlikte Beldeden mahalleye dönüşen Erkenek’in çok şey kaybettiğini dile getiren vatandaşlar, “İş yok, güç yok. Gençler işsiz. Babası beş lira verecek ki çocuk kahveye gitsin bir çay içsin” diye tepkilerini dile getirdi. Mahalle halkı ayrıca, geçtiğimiz günlerde AK Parti adaylarının Erkenek’i ziyareti sırasında basına yansıyan “Erkenek’liler AKP milletvekillerini yoğun ilgiyle karşıladılar’ haberlerinin de gerçeği yansıtmadığını belirterek “Bu külliyen yalan. AKP milletvekilleri burada yuhalanarak karşılandı. Ne verdiler ki sevgiyle karşılansınlar” diyerek tepkilerini sürdürdüler.
Bu milletin tarihte yerini şan ile şeref ile aldığını söyleyen Milletvekili Adayı Münir Doğan Ölmeztoprak, “Bu bütün sorunlar geride kalacaktır. Kötü bir rüya gibi hatırlanacaktır. Emanet ehline verilirse bizim ülkenin her şeyi bize de yeter. Yedi düvele de yeter. Onun için hiç moralinizi bozmayın. Yedi haziranda sandığa gelip kararlılığınız iradeniz tüm sıkıntıları yenecektir. Bu millet nice tufanlar görmüştür. Geçmişte de olduğu gibi şimdide istikballe ayakta dimdik yürüyeceğiz. Bu topraklar yedi haziranda bir doğum yapacaktır. Buda kutlu bir doğum olacaktır. Türkiye yeni bir başlangıç yapacaktır. Bu yurdun sahipleri var. Bu topraklarda yatan evliyanın, enbiyanın şehitlerin hatırına bu yurt baki kalacaktır. Ne bu bayrak inecek nede bu ezan susacaktır. Şu gelecek günler bize güzel günler müjdeler” diye konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: