TürkiyeSON - 23.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Osbük Heyetinden Başkan Yanılmaz’a Ziyaret

Osbük Heyetinden Başkan Yanılmaz’a Ziyaret

Organize Sanayi Bölgesi Doğu Anadolu Bölge toplantısına katılmak üzere ilimize gelen Organize Sanayi Bölgesi Üst Kurulu Başkanı Memiş Kütükçü ve OSBÜK Yönetim Kurulu üyeleri Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan OSBÜK Başkanı Memiş Kütükçü şahsı ve kurul üyeleri adına Başkan Yanılmaz’a misafirperverlikleri dolayısıyla teşekkür ettiğini belirterek amaçlarının OSB’ler arası işbirliğini ve dayanışmayı sağlamak ve aynı zamanda OSB’lerin sorunlarının çözümüne yönelik ilgili kurum ve kuruluşlar ile birlikte çalışmalar yapmak olduğunu söyledi.

OSBÜK Başkanı ve kurul üyelerinin gerçekleştirdiği nazik ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yanılmaz ise sanayi alanında Elazığ’ın kat ettiği aşamalar hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Elazığ’ın sanayi, üretim ve aynı zamanda pazarlama merkezi olduğunu söyleyen Başkan Yanılmaz, ham madde zenginliği açısından bakıldığında da kalkınmaya meyyal teşkil etmiş bir şehir olduğunu belirtti.

Kendisinin de makine mühendisi olduğunu ve dolayısıyla iyi bir imalatçı olduğuna inandığını vurgulayan Başkan Yanılmaz, sanayi ve yatırım alanında Elazığ’ın her türlü gelişime açık bir şehir olduğunu belirtti. Yatırımcıların Elazığ’a teşvik edilmesi noktasında birçok çalışma yaptıklarına değinen Başkan Yanılmaz, ilimize yatırımlarıyla katkı sağlamak isteyen bütün iş adamı ve sanayicilere ayrım yapmaksızın destek vereceklerini söyledi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: