25.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Oyun yapanlar oyunları içinde boğulacak

Oyun yapanlar oyunları içinde boğulacak

muhammed afşin arıkanIMG_107129647615774Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanlığında Av. Arif Yıldız’ın istifası üzerine boşalan il başkanlığı görevine atandığı geçtiğimiz günlerde kamuoyuna duyurulmasının ardından bazı çevrelerce basın merkezleri  aranarak atanmanın olmadığı yönünde açıklamaların yapılması üzerine Av Arıkan konu le ilgili yazılı basın açıklaması yaptı. Arıkan’ın açıklaması su şekilde;

“Şahsım Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından çağrılarak, Teşkilatlandırmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız; Sayın Şevkat Çetin bey tarafından Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Teşkilatı için yönetim oluşturmak üzere görevlendirildiğim ve bu hususta çalışmalar yapmam tarafıma tevdi buyrulmuştur. -Ülkücü talim ve terbiyenin gereği ve almış bulunduğum Ülkücü aile terbiyesi ve tedrisatım uyarınca tevdi edilen bu görevi emir kabul etmiş ve gerekli çalışmaları yaparak, Teşkilatlandırmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Şevkat Çetin’e arz etmiş bulunmaktayım.

MUHATAP DEĞİLLER

Bu sürecin başından itibaren kamuoyunda ifade edilen yaklaşımlar ve fiiller tarafımca dikkatle takip edilmiş ve ehemmiyetle değerlendirilmiş ve bu süreç Genel Merkezle eşgüdümlü izlenmiştir. Süreç göstermiştir ki; Milliyetçi Hareket Partisi üzerinde kirli emeller güdülmekte ve bu emel sahipleri yakın geçmişte; Partimize, Sayın Genel Başkanımıza ve manevi varlığımıza yönelik aleyhtarlıklarını bu gün teşkilata sızarak elde etme gayreti içerisindedirler. Milliyetçi Hareketin Sembolü, dünya Türklüğünün haysiyeti ve onuru olan, bizim varlığımızı temsil eden üç hilale saldırarak Türk töresinin idaresi olan kurultaya karşı ahlak, töre ve milliyetçi şuurdan yoksun kişilikler, yetkisiz, asil olmayan yedek varlıklarıyla bizleri asla mukayese edemezler. Unutulmamalıdır ki; anamızdan ve babamızdan bizlere miras onurlu ülkücü mefkûredir. Başkaca miras sahipleri bizim asla muhatabımız değillerdir.

AMACINA ULAŞAMAYACAK

Bu süreçte, Malatya da Milliyetçi Hareketin yükselen değerlerini, haram kazançlar ile kombine bir hareket geliştirip kirletmeye çalışanlar ve onların arkasında gizlenen kirli kimliklerin Milliyetçi harekete ve Malatya ya karşı giriştikleri bu operasyon asla amacına ulaşamayacaktır.

ZEMİN BULAMAYACAKLAR

Kimlikleri, iç ve dış güçler tarafından rehin alınmış bu kişilikler, Ülkücü Harekette asla zemin bulamayacaklardır. Genel Merkezimizin takibi ile gerek şahsım ve ülkücü irade sahipleri, şehrimiz üzerinde ve fikrimiz üzerinde böyle bir operasyona asla ve asla müsaade etmeyeceğiz. Yerelden başlayarak Genel Merkezimizi hedef alan bu oyunlar, imanlı Ülkücüler tarafından her dem engellenecektir.Çok kıymetli kamuoyu, tarafıma verilen bu görev neticesinde Yönetim Kurulu listemiz yapılarak Genel Başkan Yardımcımız Sayın Şevkat Çetin’e arz edilmiştir. Bu nedenle Genel merkezimizce verilecek kararı ülkücü ahlak ve terbiye içerisinde beklemekteyiz. Artık söz; Ülkemizin ve Dünya Türklüğü’nün liderinindir” dedi.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.