TürkiyeSON - 17.06.2021 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Özhan ; Ne yaptığımızın farkında olmalıyız

Reklam

taha-ozhan
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Başdanışmanı ve AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Taha Özhan, “7 Haziran 2015 seçimleri, ’eski Türkiye bir daha kesinlikle kafayı kaldırmasın’ diye bizim girdiğimiz bir seçim” dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Başdanışmanı ve AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Taha Özhan, 7 Haziran’da yapılacak genel seçim çalışmaları kapsamında Akpınar esnafını ziyaret etti. Esnafla bir araya gelen ve genel seçim için destek isteyen Özhan, vatandaşlarla sohbet etti.
Taha Özhan daha sonra Kale ilçesine gitti. Malatya Dernekler Federasyonu (MADEF) Programına katılan Özhan, 2002 yılından bu yana Malatya’da birçok şeyin değiştiğini ifade etti. Kale’nin son seçimde yüzde 92’den fazla oy vererek Türkiye genelinde üçüncü olduğunu hatırlatan Özhan, “Kale, AK Parti’nin, Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında olduğunu ispatlamış bir ilçemiz. 2002’den bu yana Malatya’da birçok şey değişti. Sıkıntılar belli, inşallah bunu derleyecek, toparlayacak ve halledecek bir yol haritası kendimize çizeriz. Çok büyük sıkıntılar değil. İnşallah biz bu merkezi oluşturma işinden başlayarak, gerekli çalışmaları yapacağız” dedi.
“NE YAPTIĞIMIZIN FARKINDA OLMALIYIZ”

Özhan, 7 Haziran’da yapılacak genel seçimin büyük önem taşıdığına dikkat çekerek şöyle konuştu:

“Büyük resmi görelim. En azından bu kadar kinle bize düşmanlık yapanların gördüğü kadar büyük resmi görelim. Hâla peşini bırakmadılar. Mısır’da ilk kez seçilmiş birisi Cumhurbaşkanı oldu. Hatta ilk kez bir Mısırlı Cumhurbaşkanı oldu. 5 bine yakın kardeşimizi sokağın ortasında gündüz vakti silahla tarayarak öldürdüler, ardından seçilmiş Mursi hükümetini devirdiler. Bize de ha bire ders vermeye çalışıyorlar. ’Sonunuz böyle olacak’ diyorlar. Bunlardan bir tanesi de sosyal medyada, ’Tayyip Erdoğan git de kurtar’ diyor. İdam kararı çıktı ya. Bunların bakışı bu. Dolayısıyla bizlerde heyecanımızı, dinamizmimizi, bunlara dair duyduğumuz düşünceleri zerre unutmadan, sürekli gözden geçirerek hassasiyetlerimizi sağlam tutacağız. Çünkü Allah bunlara fırsat vermesin, bunlar fırsatını bulduğu an tıpkı 28 Şubat’ta olduğu gibi, sadece öyle liderleri ve öne çıkmış isimleri değil, en sıradan vatandaşın evine bile müdahale ettiler. En sıradan sokaktaki insana kadar müdahale ettiler. Başörtülü kızlarımızın başörtülerine saldırdılar.” Bilinci korumak gerektiğini anlatan Özhan, şunları söyledi: “Ne yaptığımızın farkında olmalıyız. Bunun ilk adresi 7 Haziran 2015 seçimleri. 7 Haziran seçimleri, bu manşetleri atanlara karşı yapılan bir seçim. 7 Haziran 2015 seçimleri, ’eski Türkiye bir daha kesinlikle kafayı kaldırmasın’ diye bizim girdiğimiz bir seçim. Şunu düşünüyorlar, ’13 yıl oldu, bunlar yoruldu, biz birkaç kumpas ayarlayabilirsek. Bir de bir proje partisi var, HDP diye buna da bir barajı geçirtebilirsek buradan bir koalisyon çıkarırız, ardından bir kriz. Başka başkentlerden de destek alırız. Zaten bu paralelciler, işbirlikçiler hazır, eski Türkiye’ye yeniden döneriz.’ Emin olun o manşeti atarken, iştahları ve heyecanları o kadar yüksek ki, fırsatını buldukları an sonuna kadar giderler. Bu nedenle 7 Haziran seçimleri önem taşıyor.”

“İZOLLU’NUN KIRDIĞI REKORU YENİLEMESİNİ İSTİYORUZ”
Özhan, 7 Haziran’da yapılacak genel seçimde Kale’nin kırmış olduğu rekoru yenilemesini beklediklerini ifade ederek sözlerine şöyle devam etti: “Kale, üçüncü olmuştu, Türkiye genelinde birinci yapmamız lazım. Bu seçimlerde bizim için en önemli mesele, katılım. Hiçbir oyumuzun zayi olmaması lazım. Bir şekilde kendimizi organize edip, ayarlayalım ve seçime katılımı sağlayalım. Bunu en iyi şekilde yapacağınıza inancım tam. Allah rızası için bu desteği verin, biz de güçlü bir şekilde buralara hizmetleri getirmeye çalışalım. Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklemeye devam edelim. Ahmet Davutoğlu ile de yolumuzu yürümeye devam edelim. Çünkü bunlar sizin içinizden kardeşleriniz” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: