TürkiyeSON - 13.04.2024 -

Öznur Çalık’tan açıklama

Öznur Çalık’tan açıklama

Bundan 18 sene önce millet iradesini kendine rehber edinerek, milletin bizzat kendisi tarafından, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yeni ve büyük Türkiye hedefiyle kurulan AK Parti’nin bugün 18. kuruluş yıl dönümünü yaşıyoruz. Kutlu yolumuzda daha nice yılları hizmet yolunda devirmeyi Allah’tan niyaz ediyorum.

Girdiği seçimlerden her defasında zaferle, her defasında daha da güçlenerek çıkan AK Parti hedef 2023 sloganıyla milletiyle el ele Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına hiç duraksamadan ilerlemektedir.

18 yıl önce 14 Ağustos günü kurulan AK Parti, bu süre zarfında milletin bir yansıması, milletin iradesi, milletin ta kendisi haline gelmiştir.

Sevdayla, tutkuyla, vatan aşkıyla 18 yıl önce çıktığımız zorlu ve meşakkatli bu yolda manevi desteğini her zaman yanımızda hissettiğimiz milletimizle her türlü zorluğu göğsümüzü siper edip ülkemizi medeniyetin beşiği haline getirme hedefinde durmadan yürüdük ve yürümeye devam ediyoruz.

Başı dik, alnı ak, yüreği demirden bir parça milletimizle adımlarımızı her zamankinden daha sağlam daha güçlü daha azimli bir

şekilde atıyoruz.

Partimiz, kuruluşundan geçen bu yıla dek, Türk siyasi tarihinde eşine az rastlanan bir başarıyla, her defasında daha da büyüyerek, çıtayı her defasında daha da yükseğe çıkartarak milletin sesi olmuştur.

Dün mazide bu kutlu davanın yollarını nasıl tırnaklarımızla kaza kaza açtıysak, bugün de istikbalimize yine tırnaklarımızla kazıya kazıya ulaşıyoruz.

Siyaset emek ister, siyaset fedakârlık ister. Siyaset ben değil biz olabilmeyi ister. AK Parti “biz” olanların partisidir. AK Parti Ailesi dünyanın siyasette en önemli markası haline gelmiş bir teşkilattır.

Kuşkusuz AK Parti’nin bu övünç ve başarı kaynağının arkasındaki yegâne güç Kurucu Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır…

O’nun sayesinde Türkiye bugün feraset ve nüfuz sahibi olmuş, bölgesinde ve dünyada parmakla gösterilen bir ülke haline gelmiştir.

Gazi Mustafa Kemal’in işaret ettiği muasır medeniyetlere ulaşma arzusu içinde Cumhurbaşkanı ve Başkomutanımızın Erdoğan’ın açtığı yolda koyduğu hedeflerde ak kadrolarımız Türkiye’ye adeta çağ atlatmıştır.

 

 

Ülkemiz ekonomisiyle, teknolojisiyle, demokrasi anlayışıyla, özgürlük inancı ve ruhuyla; her türlü engelleme çabalarına rağmen; dünyanın en gelişmiş ülkeleri içinde yerini alacaktır.

Zira bizim kılavuzumuz bellidir. Bizler dünya tarihini yazanların torunları; İslam Ümmeti’nin yer yüzündeki yükselen sesiyiz.

Şu anda bu sesi susturmak isteyenlerin çabalarının yoğunlaştığı bir dönemi yaşıyoruz.

Bizler, diklenmeden dik durarak,  önümüze hangi engel çıkarsa çıksın aşmayı kendimize şiar edinerek, kimseyi gücendirmeden mücadelemize azimle, kararlılıkla devam edeceğiz.

Şimdiye kadar hiçbir engel bizleri yolumuzdan döndürmedi, çalışmaktan alıkoymadı!

Partimiz; mukaddes davamız için her zaman her ortamda verilmesi gereken mücadeleyi verdi, bedel ödedi, ama asla pes etmedi, etmeyecek.

Türkiye; AK Parti iktidarı ile büyümeye, daha da güçlenmeye devam edecek.

Bu duygu ve düşüncelerle; Allah bizleri millete hizmet yolundan ayırmasın diyor, AK Parti’mize daha nice hizmet dolu yıllar diliyorum.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ