16.07.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Polat “ Biz büyük bir aileyiz”

Polat “ Biz büyük bir aileyiz”

Untitled-1 copy

Yeşilyurt Şahin Tepesi Tesislerinde verilen iftar yemeğine Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Başkan Yardımcıları Haydar Şahin, Mehmet Güner, Meltem Kavuk, Mehmet Çınar, Muammer Zafer, Murat Türksoy, birim müdürleri ile belediye bünyesinde görev yapan personeller ve aileleri katıldı. Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, masaları tek tek dolaşıp, personellerin Ramazan ayını kutlarken, daha sonra birlikte iftar yaptı.
Okunan duaların ardından bir konuşma yapan Başkan Hacı Uğur Polat, “Yeşilyurt Belediyesi büyük bir aile, bu ailenin ferdi olmaktan, sizlerle beraber çalışmaktan, büyük bir onur ve gurur duyuyorum, hep birlikte büyük Yeşilyurt’u kuracağız. Biz büyük bir aileyiz. Ramazan ayı berekettir, affetmektir, yakınlaşmaktır, birlikte olmaktır. Rabbime şükürler olsun ki yine Ramazan ayına kavuştuk, sizlerle birlikte oruç açmayı bize nasip etti. Biz çok güçlü ve sağlam bir aileyiz, hep birlikteyiz. Bugünkü birliktelik ve dayanışma bizlere daha ileriye taşıyacaktır. Yeşilyurt Belediyesi olarak bu halkın hizmetkarıyız, bu hizmetleri halka götürürken sizler büyük bir çaba, özveri ve gayret gösteriyorsunuz, hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Yeşilyurt’un yapılanması, gelişmesi ve büyümesi bizim elimizde” diye konuştu.

MİLLETİMİZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Geride kalan bir yıllık süre zarfında hizmetler açısından çok hareketli ve verimli bir dönemi geride bıraktıklarını ifade eden Belediye Başkanı Polat, “Göreve geleli bir yıl olmasına rağmen sizlerin emekleri ve çabaları sayesinde çok güzel hizmetleri halkımıza sunduk. Halka hizmet hakka hizmet düsturundan yola çıkan insanlar olarak yorulmadan, dinlenmeden, gece gündüz demeden milletimiz için çalışıyoruz. Geçen bir yılda nasıl çalıştıysak gelecek yıllarda aynı tempoyla hizmet etmeye devam edeceğiz. Eğer bu anlayışla çalışır ve emek sarf edersek hedefe ulaşırız” dedi.

 

Yeşilyurt 21’nci Kültür, Kiraz ve Spor Festivali’ndeki yoğun tempo sırasında ortaya koyulan çaba ve gayretten dolayı personellerine ayrıca teşekkür eden Başkan Polat, “2 gün içerisinde dolu dolu bir festival yapmak kolay iş değildir. Aylarca süren bir çalışmanın sonucunda her yönüyle başarıyla geçen, katılanların memnun kaldıkları güzel bir festival yaptık. Böylesine kapsamlı ve geniş bir festival yapmanın altında inancın zaferi yatmaktadır, biz inanıyoruz ve halkımıza hizmet ederken yorulmuyoruz. Festivalin eksiksiz ve sorunsuz geçmesi için gece gündüz demeden özverili ve fedakarca çalıştığınız için hepinize ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.