27.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

Prof.Dr.Aysun Bay Karabulut-Darbe Girişimi Açıklaması

Prof.Dr.Aysun Bay Karabulut-Darbe Girişimi Açıklaması

Daha öncede dediğimiz gibi; BOYUN EĞMEYECEĞİZ!

15 temmuz Cuma gecesi,

Ülkemizin birlik beraberliğine, huzuru ve istikrarınına karşı yapılmak istenen bu darbe girişimine hiçbir zaman boyun eğmedik “Bundan sonrada asla boyun eğmeyeceğiz. Güvenlik güçlerimizin üstün başarılar için de gece gündüz demeden, vatanımızı savunmak için gerçekleştirdikleri operasyonlar ve milletimizin birlik, beraberlik dayanışması içinde paralel yapı tarafından gerekleştirilmek istenen darbe girişimine canımız pahasına kanımızın son damlasına kadar mücadele ederek izin vermeyecek, boyun eğmeyeceğiz. Huzur ve istikrar için de gelişen ülkemize darbe girişiminde bulunan bu Paralel devlet yapılanmasını devlet millet omuz omuza ülkemizden defedeceğiz.Milli iradenin üzerinde hiç bir güç kabul edilemez.Demokrasi ile elde ettiğimiz kazanımlarımızdan bu millet vazgeçmeyecektir.Darbeye teşebbüs edilme girişiminin başladığı ve Başkomutanımız Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan’ın emri ile Malatya Valiliğimiz önünde darbe nöbetini tutmaya başlamış bulunmaktayız.

 

12 Temmuz 2016 tarihinde Aday olduğum İnönü Üniversitesi Rektörlük seçimlerinden önce de terör saldırılarına ve paralel devlet yapılanmasına karşı yapmış olduğum açıklama da belirttiğim üzere,

Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşmasına ne PKK, ne DHKP-C, ne DEAŞ ne de Paralel yapının engel olamayacaktır.”Hiç bir güç, vatanımızın huzurunu ve istikrarını bozamayacak, milletimizin birlik ve beraberliğini de koparamayacak. “Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır,”

“Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır.” Bu duygu ve düşünlerle; Vatanımıza, milletimize, bayrağımıza, devletimize haince planlanan her türlü saldırıyı, şiddetle ve nefretle lanetliyorum.

Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen emirle çıktığımız bu yolda, yine Başkomutanımızdan gelecek ikinci bir emre kadar, Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü bozmaya, Vatan’ımızın her karış toprağını almaya ve bağımsızlığımızın sembolü şehidimizin kanıyla al rengini almış ay yıldızlı bayrağımızı indirmeye, ezanı susturmaya teşebbüs eden, başta  paralel devlet yapılanması olmak üzere hiç bir  örgüte bu ülkeyi teslim etmeyecek, asla boyun eğmeyeceğiz.

Darbeye Hayır

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.