TürkiyeSON - 14.04.2024 -

Prof. Dr. İlhan Geçit: Hekimlerin İmzası Yerel Yönetimler de Olacak

Prof. Dr. İlhan Geçit: Hekimlerin İmzası Yerel Yönetimler de Olacak

 

PROF. DR. İLHAN GEÇİT : “HEKİMLERİN İMZASI YEREL YÖNETİMLERDE DE OLACAK

 

AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. İlhan Geçit, insana hizmetin en başında sağlık hizmetlerinin geldiğini belirterek, sağlık çalışanlarının topluma karşı en önemli hizmetlerden birini yerine getirdiğini söyledi. Prof. Dr. Geçit, belediye başkanlığına seçilmesi durumunda hekimlerin imzasının bundan böyle yerel yönetimlerde de olacağını ifade etti.

Seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Prof. Dr. İlhan Geçit, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni ziyaret etti.

 

 

Başhekim Dr. Öğretim Üyesi Muhammed Selçuk Sinanoğlu ile görüşen Prof. Dr. Geçit, “Genç yaşta olup da iyi bir yönetici olmak zordur. Orta yaşta kolaydır ama Selçuk Sinanoğlu hocamız genç yaşına rağmen iyi bir yönetici, iyi bir hekim ve iyi bir hoca olarak çok başarılı bir performans sergilemiştir. Kendisini tebrik ediyorum” dedi.

Hekim olması nedeniyle hastanelerin kendileri için bir yaşam alanı olduğunu söyleyen AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. İlhan Geçit, bir dönem Beydağı Devlet Hastanesi’nde başhekimlik yaptığını da hatırlatarak “Hastanecilik bizim yaşam alanımız. Hekim olduğum için bunu iyi biliyorum.

Daha önce Beydağı Devlet Hastanesi’nde başhekimlik yapma imkânı buldum. İnşallah belediye başkanı seçildiğimizde de bir hekim, bir hoca olarak nasıl ki halka kapımız açıksa, bu makamları da halka açacağız. Belediye hizmetlerinin standardını yükselteceğiz, inşallah hekimlerin imzası bundan sonra yerel yönetimde de olacak” diye konuştu.

 

 

“Öz Sağlık İş Sendikası her zaman yapıcı bir rol üstlendi”

Prof. Dr. İlhan Geçit, daha sonra Öz Sağlık İş Sendikası’nı ziyaret etti. Şube Başkanı Mustafa Türkoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet eden AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı İlhan Geçit, kendisinin başhekimlik yaptığı dönemde Öz Sağlık İş Sendikası’nın her zaman yapıcı bir rol üstlendiğini belirterek teşekkür etti.

Geçit, “Bizler bu camianın içinde olan insanlarız. Daha önce görev yaptığımız dönemlerde sendikalarla ortak akıl içerisinde görev yaptık. Hastaneleri yönetmeye çalıştık. Öz Sağlık işte o dönemde de bugün de her zaman yapıcı bir rol üstlendi. Ben bu anlamda kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Prof. Dr. İlhan Geçit, hastane ve sendika ziyaretlerinin ardından seçim çalışmalarını esnaf ziyaretleriyle sürdürdü.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.