Reklam
Reklam

R.TAYYİP ERDOĞAN VE SÜLEYMAN SOYLUYA MEKTUP TÜRKÇE – 1

  • Genel / Siyaset
  • 29 Eylül 2019
  • R.TAYYİP ERDOĞAN VE SÜLEYMAN SOYLUYA MEKTUP TÜRKÇE – 1 için yorumlar kapalı
R.TAYYİP ERDOĞAN VE SÜLEYMAN SOYLUYA  MEKTUP TÜRKÇE – 1
Reklam

Ömer Urhal Kimdir ?

1966 yılında Ankara’da doğdu. 1989 yılında Polis Akademisi Başkanlığından mezun olduktan sonra sırasıyla 1989-1994 yılları arasında Konya Emniyet Müdürlüğünde, 1994-1998 yılları arasında Sivas Emniyet Müdürlüğünde, 1998-2003 yılları arasında Ankara Emniyet Müdürlüğünde, 2003-2010 yılları arasında Polis Akademisi Başkanlığında, 2010-2012 yılları arasında Erzurum Polis Okulunda, 2012-2014 yılları arasında Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığında Polis Başmüfettişi, 17.02.2014-15.05.2014 tarihleri arasında Elmadağ Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü ve 16.05.2014 / 27.09.2019 tarihleri arasına ,Malatya İl Emniyet Müdürü olarak görev yaptı.

TC Devleti Kanunları Herkese Eşit değil ,Bir Önceki yazımda olan birçok Olayın Analizini yapmıştım

Malatya ya 2014 Göreve Geldiğinde O Zamanın, İSTIHBARAT Müdüründe bütün bilgi vardı Birçok Fetö Toplantıları Sayın Müdürün bilgisi vardı ,Şehrimiz 15 Temmuzdan Önce Fetö Tarafından Kurtarılmış bir Şehirdi.

2009 Görevde Olan Ali Osman Kahya ve Sonra gelen Müdürlerin Akibeti belli Yani Bu Şehir FETÖ Açısından Çok Önemli bir şehirdi. Uyuşturucu Trafiğinin Merkezi Bölge MÜTEVELLİ Heyetlerinin Yıldızı bir çok, Otelde Toplantıları Hatta 15 Temmuza yakın Bölge Mütevelli ve istihbarat TSK içindekiler ve İMAMLAR Yine Bu Şehirde Bu Müdür burdayken yapılıyordu.

Bunları yazarken TC Devletini Yönetenler ve TC Kanunlarına Göre FETÖ Bir TERÖR Örgütü deniliyordu ve Kanunlarda belirtiliyordu .Şimdi Soruyoruz Nasıl Oluyor O Yıllarda yani 17_25 Sonra Şehrimizin FETÖ ÜST abileri R.Tayyip Erdoğan’a, Ağza alınmayacak AĞIR laflar Edenler 17_25de Vazgeçtik nasıl 15 Temmuz’dan Sonra Hiçbir Vasıflı ve O Toplantıların içinde olan Makamları işgal edenlerin Hiçbiri alınmadı.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakırdan , Fetö Belediye İMAMI Diğerlerini Sözlü olarak alacağız demeniz Hangi Yasa ile Örtüşüyor !  gözaltına alacağız  dediklerinizin Başında Ertan Mumcu ilk isimdi ne oldu Kimler engel oldu

Bu bilgi dönemin İSTIHBARAT müdüründe de vardı, Bütün Malatya’da bulunan VATANHAİNLERİN Listesi  Sayın istihbarat Müdürün’de de Mevcuttu Sizin bilginiz dışında olması İmkansız Hala elini kolunu Sallayarak Yurt Dışına Kaçanlar bile Şehrimize gelip gidiyorlar bunlar Nasıl aranıyordu ?

En son Hain Fetö’nün Malatya  İL İMAMI EYÜP DOĞAN Bile ve İl imamın eski ortakları da sizin Ajandadaydı Hangisinin bir İfadesini bile almadınız veya alamadınız … Burda bütün Fetöcuların rahat etmesi için Uzun bir GÖREV aldınız, Yaptığınızın karşılığı Size Takdim edildi.

Ama Unutmayın Malatya Halkının AHI Sizde Kalmaz TC Devletinin 81 ilin en ASAYİŞİ Olmayan bir İL Bıraktınız…Şehri Aklatığınız Fetöcu İŞADAMLARI Sayesinde Mafya Şehri ettiniz O Mafya ekiplerinin bir ayağınıda Ankaraya bağladınız

 Bakın Ömer bey Malatya Kanal boyunda Olan Çatışma Ölen 4 gencin Vebali’de ve Diğer birçok Olayın Vebali’de Sizde Vatandaş bile biliyordu O Katliam gibi Kanalboyundaki Olayın olacağını Hatta 30 dk önce bile Size bildirilmiştİ.

Bu Çete vari Olayı. Malatya da UYUŞTURUCUYU bitirecem dediniz, Evet Esrar Denilen Uyuşturucuyu azda olsa bitirdiniz Şehirde Herkes MED Denilen Uyuşturucuya döndü ki bu Uyuşturucuyu içen Gözünde kan bürüyor O Kadar Ölümle olan olayların ana kaynağı bu uyuşturucu neden bu ve Kimyasal Uyuşturucu ile Mücadelede Etkin olmadınız…

 Malatya’nın Gençleri Çocuklarımızı Eroinman ettiniz. Size Yani Malatya Emniyetine Bölge istihbaratıda dahi Uyuştucunun nasıl geldiğini kimlerin bu konuda etkin olduğu bilgide Kaybedilmemiş ise Mevcuttu. Çünkü Bu Uyuşturucudan en Büyük Payı Fetö yetkilileri alıyordu O Kadar Vali geldi gitti ama siz Kaldınız neden ?

Peki O Kadar Siyasilerin yakınları Ortakları Bu Şehirde Zengin İşadamları Makam Sahibleri olupta Dershane, 17_25 sonrasını da Bırakın 15 temmuz da ZALİM Dedikleri Bu Ülkenin Cumhurbaşkanıydı .

Bunlar Sıradan Asıl neler yaptıkları Emniyet Arşivinde YOK edilmediyse Mevcuttur, Bunlarla İlgili yine Duyum ki Siyasiler beni Çalıştırmadı Demişsiniz Duyum dediğim gibi Şayet öyle ise neden O Zaman Çıkıp konuşmadınız da Bugün söylediniz ?

Malatya Halkının birçoğu diyor ki Arkasında bu var O Beştepe’nin emriyle Emniyet Müdürünü Görevde tutuyor Tabi buda Halk arasında konuşalan dedikodu diyelim.

 Şimdi AK Parti Malatya Vekillerinden bir Sorum var Emniyet Müdüründen Sayın İÇİŞLERİ Bakanımız Süleyman Soylunun Bilgisi varmıydı?

Çünkü ; Bu Şehirde Birkaç Seçimle beraber Sayın Soylunun İsmi Çok Anılmaya başladı. Umarım Bu Devlet meselesin de sn Cumhurbaşkanımızın da  haberi vardır? Hemde Sayın İçişleri Bakanımızın Haberi vardır ?

Sayın ÖMER Urhal’ın Görev yaptığı Süreyi bile biri Rapor Etmişse yine Yine en azından MİSAL Ben yazıyorum ben Haşa ALLAH korusun İftira atmamda Ama Araştırılsın Yazdıklarım bildiklerimin yanında Çerezdir.

 Ama yazılmasa da , Mevcut durumda Ülkeme Zarar vereceği için yazmıyorum!

 Zaten bütün bilgi üç kurumunda bilgisidir, Sayın Müdür Ömer bey Bakın Malatya da Siz Geldiğinizde Kaç kilise EVİ ve Kaç Onlara Yani Misyonerlere Takılan Dernek kuruluş vardı ?

Gittiğinizde Bu Rakamın ne olduğunu Malatya ili ilçelerini bırak İÜ. ETKİNLİKLERİ ni de biliyorsunuz , Gençliğizi Harap ettiniz Onlara Şimdi Misyonerlerin kucağında Bütün Mekanları Sizde Mevcuttu Hatta Karşında Gelip oturuyordunuz bir yerin Şimdi Giderayak Türkçü oldunuz Ulusalcı diye sizi Tanıtmaya başladılar.

 Halk arasında Ben demin dediğim gibi Devletime Bir Vatandaşlık Görevimi yapıyorum Emniyet Çapraz sorgusu gibi Daldan dala atladım okurların anlayışına sığınıyorum. Yazdıklarımın Fazlasına O Zamanın istıhbarat Müdürü de Vakıftır yine söylüyorum İstıhbarat da da Mevcuttur.

Fetöcuların nasıl Gazantep istinaf mahkemelerine  gidip Beraat ettiğini de en azından Yerelde yazabilen basından bile haberin oluyor,  Kişisel Hakkımı Helal etmiyorum ! Diğer kısmı TC Devletinin Takdir organındır .vesselam

Malatyalı Hakkı ŞENYİĞİT

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: