TürkiyeSON - 25.02.2024 -

Rahmetle Anıyoruz

Rahmetle Anıyoruz

Milli Görüş Lideri efsane başbakan Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Hocamızı vefatının sene-i devriyesinde Rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

Taşıması ve taşıdığının farkındalığı ile faaliyet yapılması zor ve zalim sistemler tarafından kendisine tehdit görülen Hakk’ın ve Hakikat’ın temsiliyeti Yaşanılabilir Türkiye, Yeniden büyük Türkiye ve Yeni bir dünya sisteminin bayrağı Milli Görüş gömleğinin sahipleri olarak Hocamızı anmak ve anlamak üzere İslam referanslı nebevi metod ile hak istikamette var olmaya, mücadele etmeye ve zafere ilerlemeye devam ediyoruz.

Ümmetin daha zor bir dönemden geçtiği günümüzde hep birlikte nefsimizi ve kibrimizi bir tarafa bıraktığımız vakitte ERBAKAN Hocamızın Haklılığı karşısında boyun eğmemiz gerektiğini ifade edecek cesur ve dirayetli yöneticiler ile ancak ateşe su serpilebileceğini ifade ediyoruz.

Şunu unutmayalım ülkemizde ki insanların hepsinin tabi ki niyeti umuyoruz ki hayırdır lakin niyeti hayır olan kimseler eğer BOP’un bir parçası oluyor ve İman ettiğimiz Kuran da kendileri ile dost olamayacağımız apaçık ifade edilen Yahudi ve Hristiyanlar ile dostluk kurma çabasına girişip hayırlı olan niyetlerini galip getirme gayelerinde bulunmaya çalışıyorlar ise ancak Erbakan Hocamızın ifadesi ile Gulu Gulu dansı yapmaktan ve zaman kaybından başka bir uğraşmaları olmadığını kendilerine ifade etmek isteriz.

Milli Görüş Lideri Saadet Partisi merhum Genel Başkanı Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN Hocamızın hayatını örnek alan bir nesil meydana getirme çabasında mücadelemizi hiçbir şekilde taviz vermeden zalime zalimsin diyebilerek birilerine değil Allah’a muhtaç olduğumuzun haddini bilerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz şahidiz ki Erbakan Hocamızın ‘’hayatı boyunca Canıyla ve Malıyla cihad etmiştir’’.

Bu ifadeler ile Erbakan Hocamızı bir kez daha rahmet, muhabbet ve şükranla anıyoruz.

‘’Davan Davamız Yolun Yolumuzdur Savunan Adam’’.

Saadet Partisi Malatya Gençlik Kolları

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.