SADIK (CANGAVER). Maç Her Zaman Takım Oyunudur.

SADIK (CANGAVER). Maç Her Zaman Takım Oyunudur.
Reklam

SADIK (CANGAVER). Maç Her Zaman Takım Oyunudur.Bireysel Şahsi Oynamak Bence Halı Sahada Oynanır.Sahada Herkes Yüreğini Ortaya Koyarsa Gülen Taraf İnanın Biz Olurduk.Sadık Havada Karada Denizde Yayada Her Yerde Yüreğiyle Tekmeye Kafa Sokarak Görevini Fazlasıyla Yapmıştır.Yürekten Tebrikler Kardeşim. Gelelim Oyun Şablonumuza İkinci Bölgeyi Kalabalık Tutarak Hatta ve Hatta 7.li bir İkinci Bölge Ve Birinci Bölgede Sadık Ve Mina Oyunun.Başında Baskıyı Kurmuşsun Neden Dakikalar İlerledikçe Geriye Yaslanıyoruz ki Tamam Rakip Beşiktaş Deplasman Hakim Olduğun Dakikalarda Rakibe Özgüveni Verende Yine Biziz.

Ben Sonuçtan Çok Oyuna Bakarım Mağlup Olduk Diye Tabi ki Üzgünüz Ama İnanın Arenadan En Azından Bir Puanla Dönebilirdik.Olsun Canınız Sağolsun. Bu Takım Artık İçerdeki Maçlarda Puan Ve Puanları Almak Zorunda Yoksa İlerleyen Haftalarda Kaçırdığımız Puanları Aramayalım. Ben Eski Bir Futbolcu Olarak Derim ki Fazlada Uzatmadan Şunu Belirtmek İsterim.Eğer ki Doğru İsleri Yapmaya Çalışırsan Filmin Sonu Güzel Olur. Rakip 10 Kişi Allah Aşkına Neden Bu Kadar Geriye Yaslanıyorsun.

Şunu da Belirtmek İsterim Ben Şu Erkanı Kim Nerede Nasıl Bulmuş Diye Yazacaktim ki Futbolun İcinden Gelen Eski Futbolcu Bir Abimiz İş Adamı Ercan Telli Beni Arayarak Çok Aradınız mı Bu Erkan Kaşı Diye de Bu Erkan Kaş Bu Takımın Oyuncusu Değil Kimsede Kusura Bakmasın Bunu Bize Pazarlayan Her Kimse Resmen El Bombasını Yeni Malatyaspora Bırakmış. Beşiktaş Bireysel Yetenekli Oyuncuları İle Sonuca Gitti Ve Hanesine 3 Puanı Yazdırdı.

Yediğimiz Gol Dersini İyi Çalışman Lazım Bence Erol Hocam Yan Toplarda Etkili Bir Beşiktaş Ve Kim Pepe Kim Vida Kim Negredo Eşleşmeye Bakıyoruz Neden Sadık Pepeye Önceden Soyunma Odasında Söylesene Pepeyi Buatilap Alsın Vidayı Donalt Negradayuda Sadık Yahut Mina Gözünü Sevdiğim Bunlara Dikkat Et Be Hocam

Fizik Gücünü Direncini 90 Dakikaya Yansıtması Lazım Yeni Malatyasporumuzun. Kendi Kimliğimizi Kendi Oyun Şablonumuzu Yansıtmamız Lazım. Uzun Top Alışkanlığımızı Bırakmamız Lazım Artık Ayağa Oynamamız Gerekmektedir. Orta Sahamız Aslında Pasa Yakın Futbolcular Var Ama Uygulayan Yok. Erol Bulut Hocamız Bu Maçtan Ders Çıkarmıştır İnşallah İki Haftadır Takım 0 Puan Çekti Bir Hafta Daha Bu Alışkanlık Yapmaması İçin Gerekli Önlemleri Alması Lazımdır Diye Düşünenlerdenim. Gelen Taraftarlarımızın Ayaklarına Sağlık Yine Harikaydı Taraftarlarımız. Esen Kalın.

 

Mikail Ökke.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: