22.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Sağlıkçılar Akçadağ’da toplandı

Sağlıkçılar Akçadağ’da toplandı

Malatya İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı sağlık tesisleri yöneticileri ile  “Tanışma, Eğitim ve Değerlendirme” toplantısı Akçadağ’da yapıldı.

malatya kamu hastaneler 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında Akçadağ ilçesi Öğretmenevi toplantı salonunda yapılan toplantıda bir konuşma yapan Akçadağ 75. Yıl Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Aysel Özgür; Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı sağlık yöneticilerini Akçadağ ilçesinde ağırlamaktan dolayı memnuniyetini belirterek başarılı bir toplantı dileklerini belirtti. Genel Sekreter Doç. Dr. Hilmi Ataseven yaptığı konuşmada;sağlık tesisleri yöneticilerine katılımlarından dolayı teşekkür etti. Toplantının hayırlara vesile olması temennisi ile tüm sağlık personellerinin 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.

‘MEMNUN OLDUK’

Açılış konuşmalarının ardından Tıbbi Hizmetler Başkanı Uz. Dr. Abdulvahap Boztepe tarafından “İletişim ve İletişim Kazaları” konulu sunum yapıldı. Akçadağ 75 . Yıl Devlet Hastanesi Sağlık Bakim Hizmetleri Müdürü Salih Akça’ nın 6-7 Mart tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Sağlık İletişim Zirvesi izlenimlerini aktarmasının ardından; Sağlık Tesislerimizin başhekimleri tarafından sağlık tesislerinin tanıtımları, hedefleri ve projelerini aktardığı sunumlar gerçekleştirildi. Toplantı İlçe Kaymakamı Ramazan Keskin’de, toplantının Akçadağ ilçesinde gerçekleştirilmesinden memnun olduğunu, sağlık hizmet kalitesinin çok iyi noktalara geldiğini ve daha da yükseleceğine inandığını belirtti. Hep birlikte yenen öğle yemeğinin ardından verimlilik birimi tarafından hastanelerimizin tıbbi, idari, mali ve kalite kriterleri açısından değerlendirilmesi yapıldı.

 

TANIŞMA TOPLANTISI

Toplantının bitiminde Genel Sekreter Doç. Dr. Hilmi Ataseven, “Birliğimize bağlı Sağlık Tesislerimizin yöneticileriyle gerçekleştirmiş olduğumuz değerlendirme ve tanışma toplantısını organize eden arkadaşlara teşekkür ederiz. Bu toplantımız Sağlık Tesislerimizin hangi aşamada olduğunu görmemize ve gerçekleştirmek istediğimiz hedeflerimiz için yol haritası belirlememize vesile oldu. Bu toplantılarımızı bundan sonra düzenli olarak diğer ilçelerimizde de gerçekleştirmeye çalışacağız. Bugünün biz sağlık çalışanları açısından çok önemli olması nedeniyle; Sizlerin ve Tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını tekrar kutluyor, katkılarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi. Toplantı sonunda inşaatı devam eden Akçadağ 75. Yıl Devlet Hastanesi yeni hizmet binası gezilerek yöneticilerin fikirleri alındı. Hep beraber Levent Vadisi ziyaret edilerek etkinlik sona erdi.turkiyeson.combülten

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.