TürkiyeSON - 01.12.2023 -

Seçim Beyannamesi hayata geçti..

Seçim Beyannamesi hayata geçti..

malatya-ak-parti

Mahalle toplantısında konuşan AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder, “Beydağı Mahallesi bugüne kadar bizi hiç mahcup etmedi, 7 Haziran’da da bizleri mahcup etmeyecek ve yine bir kez daha ‘AK Parti’ diyerek, hep birlikte yolumuza devam edeceğiz” dedi.

BÜYÜK DESTEK OLACAK

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı ise, genel seçime kısa bir süre kaldığını anımsatarak, Beydağı Mahallesi’nin bir kez daha AK Parti’ye büyük bir destek vereceğine inandıklarını belirtti. Kahtalı, Kuran kursları, başörtüsünün AK Parti döneminde serbest olduğunu ifade ederek, “İnsan onuruna yakışır ve yaraşır bir hayat sürelim istedik. Allah’a şükürler olsun, AK Parti iktidarları döneminde bunlar nasip oldu” diye konuştu.

ak-parti-nurettin-yasar

Ak Parti Malatya Milletvekili adayı Nurettin Yaşar

MEMLEKET MESELESİ

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar ise, AK Parti’nin particilik değil, memleket meselesinin olduğunu ifade etti. Memleket ve memleketin geleceği için bir davalarının olduğunu ve o yolda yürümeye çalıştıklarını dile getiren Yaşar, “Önemli olan memleketin geleceği ve memleketin geleceğinin sağlam olması. Türkiye’nin güçlü olması için çalışıyoruz. Önemli olan buradaki annelerimizin çocuklarının geleceğinden emin olmasıdır. Biz bunu başarabilirsek, bu memlekette insanların başkasına benzemesini engellersek, kendisine benzemesinden gurur duyacağı şartları oluşturursak, bu memlekete olan borçlarımızı fazlasıyla ödemiş oluruz” ifadelerini kullandı.

ak-parti-taha-ozhan

Ak Parti Malatya Milletvekili adayı Taha Özhan

MALATYA SEÇİM  BEYANNAMESİ

AK Parti Malatya Milletvekili Taha Özhan da, ilk kez Türkiye’de bir şehir için, Malatya için seçim beyannamesi hazırladıklarını kaydetti. Malatya için belirli bir vizyon ve hedef koyduklarını ifade eden Özhan, “Koyduğumuz hedeflerin 3-4 tanesi daha seçimden önce hayata geçmiş oldu. Geçtiğimiz sene kayısı dondan büyük zarar gördü ve neredeyse kayısımız olmadı. Bu sene kayısı var ama kısmen de bir zarar var. İnşallah bu zararın tamamı ivedilikle karşılanacak. Kayısı üreticimiz ve çiftçimizin yüzü gülmüş olacak. Bu müjde bizim için çok önemliydi, bu hayata geçmiş oldu. Sadece dondan zarar gören kayısı üreticisine değil, aynı zamanda kayısı ticaretiyle uğraşan kardeşlerimize de ihracat desteği geldi. Bununda anlamı doğrudan Malatya’ya ciddi bir katkı demek” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: