25.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Semih Terzi Darbeden Önce Sivil Olarak Malatyada Kimseyle Görüştümü? Nereye Gömüldü?

Semih Terzi Darbeden Önce Sivil Olarak Malatyada Kimseyle Görüştümü? Nereye Gömüldü?

“Cuntacı (Tuğgeneral) Semih Terzi adlı general içeriden 20/30 Kişilik bir grupla ÖKK karargâhına giderek el koymaya çalışıyor.

Komutanın odasına giderek, emir astsubayına, “Bundan sonra ben komutanım diyor. Bu arada yanında adamları var. Zekai Paşa’nın emir astsubayı tereddütsüz Silahı çekip cuntacı generali alnının ortasından vuruyor. Diğerleri de onu şehit ediyorlar.”

Peki semiz terzi kimdir, darbeden önce kimlerle görüşüyordu zamanın 2.ordu komutanıyla askeri ilişkisi hariç başka ilişkisi var mıydı yakınlarından yani eşi en son bir noterde işlem yaparken noterde çalışanı nasıl tehdit etmişti, yakın akrabalarından kimse DEVLET dairesinde hala görevi olan var mı semiz terzi nereli vatan haini nereye gömüldü darbeden bir kaç ay önce sivil olarak Malatya’da bazı kişilerle içinde yabancı uyruklu kimselerle buluştu mu, kahraman Şehidimiz ÖMER HALİSDEMİR öldürdüğü bu vatan hainin eşi kimlere güvenerek noter katibini tehdit etmişti.

Eğer bu soruların cevabı bulunmasa Semih terzi tek deil’dir buda devletimizin istihbarat ve Emniyetin işidir, tabi ki hala bazı iller Kriptolumu desek Yoksa bazı yerlerle hala ilişkisimi var desek Yaşayıp göreceğiz.

vessalam

Malatyalı Hakkı ŞENYİĞİT

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.