25.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Siyasette var olmaya devam edecem…

Siyasette var olmaya devam edecem…

Fırat Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Başkanı ve Malatya’nın önde gelen STK’larından BİLSAM’ın Kurucu Başkanı Prof. Dr. İbrahim Gezer İHACDER’i ziyaret etti.nk

AK Parti Malatya Büyükşehir Aday Adayı olan aynı zamanda Fırat Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Başkanı ve BİLSAM’ın Yönetim Kurulu Başkanı akademisyen Prof. Dr. İbrahim Gezer ve beraberindeki heyet İnternet Habercileri Cemiyeti Derneği (İHACDER)’i ziyaret etti.

İHACDER Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Turgut ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek dernek çalışmaları hakkında Prof. Dr. İbrahim Gezer’in yaptığı çalışmaları takdirle karşıladığını ifade ederek yeni dönemde de çalışmaların devamını siyasette de sürdürmesi dileğinde bulunarak başarılar diledi.

Fırat Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu (Eski) Başkanı Prof. Dr. İbrahim Gezer’de İHACDER’in kurulmasına emeği geçenleri kutlayarak İnternet Medyasının da diğer yazılı ve sözel medya gibi hak ettiği yerde olması dileğini ileterek  “Sosyal ve insani gelişmişlikte de sivil toplum kuruluşlarının büyük etkisi vardır. Sivil toplum kuruluşlarını ne kadar arttırırsak, ne kadar katılımcılığı arttırıp, dayanışma içerisinde olursak yerel ve bölgesel ile ulusal kalkınmaya katkısı olur” ifadelerini kullandı

Gezer, Malatya’da Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde kendisinin de aday adaylığı denemesi olduğunu hatırlatarak “Siyasi katılımcılığın gelişmesi noktasında elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bir şekilde siyasette var olmaya devam edeceğiz. Ama bu bir yere aday olma şeklinde mi olur, başka alanlarda kalarak mı olur bunu zaman gösterecek” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.