TürkiyeSON - 27.09.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Sizlerle AYDINLIK olacağız inşallah

Sizlerle AYDINLIK olacağız inşallah

Bugünkü yazım yakinen tanıyanların haberi vardı, tam 69 gün önce yazmıştım. Tabiî ki darbe falan olacaklardan haberimiz yoktu bu olayların böyle olacağından da böylesini tahmin edemezdik.Ben şahsım olarak Sayın Mehmet Aydın için bu kadarının çok abartılı olduğunu sanki bayrağına vatanına ihanet edenler gibi muameleme görmesini içime sindiremiyordum. Mehmet Aydın kimdir? Yaklaşık olarak 25 yılık dost arkadaş olduğumuzu bu güne kadar da hiç bir zaman kırılmadığı mı da belirtmek de isterim. Her zaman hak ve adaletin olduğunu savunan gariban ihtiyaç sahiplerinin yanında olduğunu yakinen bilenlerdenim.

 

Yaklaşık olarak 13 veya 14 aydır aramızda yoklar.Olsun her zaman aynı havayı teneffüs ettiğimizi aynı gökyüzüne baktığımızı da iyi biliyorum.Onunda aynı duygular içerisinde olduğunu da biliyorum. Gelinen süreçte mağdur olan adam gibi adamlar Mehmet Aydın,Cumali Aydın,Şahin Aydınlar olmuşlardır.. Haklarında verilen kararlara baktığımız da inanın ne kadar saçma olduğunu söylemek isterim. Bu ülkede balyoz davasından yargılananlar 100 yıl ile yargılanmadılar mı söyler misiniz bana?Ne çabuk unutuldu,neymiş efendim Suat mobilya FETÖNÜN Malatya ayağı imiş,onun burada para finansmanını sağlayanıymış.Evet doğru aynen de öyle.

Reklam

 

 

Nerede şimdi olması gereken yerde?Gün yüzü görmeyecekler inşallah,bu bayrağa vatana kim ihanet ediyorsa bin beterini verir rabbim inşallah..Mehmet Aydın’ın yargılandığı davaya bakanlara bakıyorum, hakimi savcısı şu an olması gereken yerdeler, ceza evinde o zamanki emniyet müdürümüz nerede ceza evinde demek ki hatayı kimler yapmış devletin en çok güvendiği o dönemin hakimi savcısı emniyet müdürü?O zaman yapılması gereken neymiş bir an önce bu hatanın düzeltilmesi yanlış bireysel hatanın düzeltilmesi Aydınlara verilen cezanın da bir an önce düşürülmesidir.İnşallah buda olacak Her kim ne yaptıysa cezasını çekecektir.Bundan da kimsenin zerre şüphesi olmasın.

 

Sayın valimizin belediye başkanlarımızın milletvekillerimizin bakanımızın en başta bu aydınlık operasyonu sonucu mağdur olan adam gibi adamların davasını takip ettirip bir an önce sevdikleriyle buluşturulmasını sağlamaktır.Benim inancım çok en kısa zamanda bu hatanın da düzeleceğine inananlardanım. Bu memlekette Mehmet Aydınlar Cumali Aydınlar Şahin Aydınlar zor yetişmedi.Memleket sevdalısı olan bu değerlerimize lütfen devletin en üstündeki karar mertebesindekilerin vereceği kararı herkes gibi bende bekliyorum.

 

Malatyasporun kapanma noktasın da iken Aydınların verdiği mücadele taktire şayendi.Ne mutluyum ki 3 yılda birleşik taraftarlar derneğinin basın sözlülüğünü yapmakta Mehmet Aydın döneminde bana nasip oldu.O dönem herkes dernek açmak için uğraş verirken Mehmet Aydın ne yaptı tek bir çatı altında tek dernek olarak hepsini birleştirmesi belki de şu anki Malatya futbolunun temel taşının atılmasını sağlaması olmuştur. Ben onu bilmem FETÖ terör laneti ülkeye verdiği zararı herkesçe biliniyor.Mehmet aydınların dik duruşu eğilmemesi lanetlediği FETÖ cemaatiyle ters düşmesi sonucu haksızlığa uğradığı şu ceza ortamından en kısa zamanda sevenleriyle buluşacağı zaten an meselesi gerekirse Malatya’da imza kampanyası başlatılır.

 

Sayın cumhurbaşkanımıza kadarda bakanımızın vesilesiyle çıkarız.Bu hatanın mağdurunun Aydınlar olduğunu bir an öncede temiz kararının verilmesini canı gönülden isteğindeyiz bunu da herkes iyi bile ..İyi günler Aydınlık günler çok yakındır saygılarımla.

 

MİKAİL ÖKKE

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: