TürkiyeSON - 24.02.2024 -

SORULARIMIZ VAR

SORULARIMIZ VAR

Hafta içerisinde yaşanan kaos takımı yakından ilgilendirecek mi? Diye merak edilir iken sonuç Adana Demirspor, un galibiyetiyle son buldu.

Çarşamba günü saat 13 00  da antrenmana çıkması gereken takım sahaya çıkmayınca geçmiş günlerde parasal sorunların çıktığından ilk akla gelen soru alacakların ödenmediği gerekçesiyle futbolcular sahaya çıkmadı mı olmuştu. Bu olay ajanslara düştükten sonra akşam saatlerine kadar tesislerin önünde nöbet tutan basın mensupları herhangi bir açıklama gelmeyince evlerine dönmek durumunda kalmıştı. Ertesi gün kulüp başkanı Sayın Adil gevrek facebook sayfasından yapmış olduğu açıklamada takımın 13 00 da ki antrenmanı iptal ettiklerini akşam 18 30 a aldıklarını bu saatte de hava şartlarının uygun olmadığını ve saha çalışmasını iptal edip salon da çalışıldığını ve çalışma sonrası tüm takımla yemeğe gidilip. Ödemelerin son kuruşuna kadar yapıldığını açıkladı.

Bu haberleri yapan insanların malatya haini olduklarını kendisine komplo kurulup bu yapılanların darbe girişimi olduğunu belirterek telefonu na tehdit mesajları aldığını iddia etti.

Sayın başkan bu açıklamaları yaptığı anda aklımıza bazı sorular gelmedi değil.

Neydi? bu sorular.1.Bir kulüp başkanı antrenmanla ilgili karar lar verebilir mi?Bu teknik ekibin görevi değil mi?.2.Dünyanın neresinde bu hava şartlarında akşam 6 30 da antrenman yapılıyor.3.Futbolcularla toplantı yaptık diyorsunuz üç te üç yapan takımda eğer sorunlar yoksa 6 saat ne konuşuldu?.4 .Antrenman iptal edildiğinde basın sözcünüz veya basınla ilgili görevli kişilerin bekleyen basın mensuplarına haber vermesi akıllara gelmedi mi?.5.Tehdit edildiğini belirten sayın başkan cumhuriyet savcılarına suç duyurusunda bulundu mu?.6.Futbolcularla yapılan mukavelelerde disiplinsiz davranışlarda bulunan oyunculara para cezası verilemez maddesi var mı k?i sadece kadro dışı bırakma cezası veriliyor. 7.Basın mensupları ne gibi darbe yapabilir? Sizin gitmenizden ne gibi çıkar sağlayabilirler?.8.Siz borçsuz bir kulübüz diyorsunuz bir başka yöneticiniz bazı borçlarımız var diyor kime inanalım?.

Bu sorulara makul cevap veremeyen Başkan… Yaşanan olayları görevi gereği kamuoyuna bildirmek olan basın mensuplarını vatan haini ilan ederek yaptığı hataların üstünü örtmeye çalıştığını zannediyor. Son yıllarda takımı şampiyon yapıp tepki çeken başka bir başkan görülmedi. Kendisi ne kadar da yalanlamaya çalışsa da kulüp içerisinde parasal sorunların olduğu bilgisi kulaklarımıza geliyor. Devre arası ara transfer, in yaklaştığı şu günlerde acil canlı para bulunmazsa küme düşmeye en yakın takımların başında Yeni Malatya Spor geliyor biz den söylemesi.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. malatyason dedi ki:

    sdffsdfsdfdsf

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.