25.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

SÖZDE REİSCİLER

SÖZDE REİSCİLER

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, Bütün İllere Hakim Hatta Yanında Yardımcılarıda Var.

Her İlin Listesi Önce Kendisine İletilir Sayın Ataşda bunları Arartırır Herhangi bir Partiye Zarar Verecek Durumu Görmese Partisinin  Genel Başkanına iletir Tabi Uygun Görmediğini İşaretliyerek .Şimdi 2017 ve 2018 Yılında Yapılan AK Parti Kongrelerinde Yönetime Girecek Vasıf Neler Olmalı Derseniz Öncelikle FETÖ Terör Örgütü ile Yakınen veya Aile Çevresinin Uzak Olması İlk ŞART Olmalı diye Düşünürken Yanılmışız veya Bizde Kandırıldık İkincisi İse Muhalefetin Yarın BELGELİ Yolsuzluk ve Benzeri Olaylarda İsmi Geçmemesi Buda Sümenaltı Ediliyor Şu Ana Kadar Yapılan Birçok ilde Bu İki KONU Safdışı Edilmiştir.

Yeterki ZENGİN Ol . O Zaman Cumhurbaşkanı Ayrı Fikirde AK Parti Ayrı Fikirde O Zaman Cumhurbaşkanı birçok ilde Kongereleri Kaybediyor Başta Genel Başkan Yardımcıları ve Bakanlar İllerde Kendisine Yakın ama AK Parti Tabanına ve yarın Ortaklık Yapacak MHP Tabanına Zıt Adamları Yönetime Getiriyor.

Sonuçta Rakip AK Parti Kurucuları Dahil Çok Düzenli ve İYİ Çalışıyorlar Bütün İllerde Bu Yazdıklarımı Genel Başkan yardımcısıda Biliyor Bazı Bakanlarda Ama AK Partide Üst Görevde veya BAKAN Olduklarında Sıkıştımı Biz Reısın Yolundayız Genel Merkez Var Doğru Size Okuduğum Kıssadan bir Hisse Anlatayım.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş Bey Sözde REISCİLERE … Hintli bir yaşlı usta, çırağının sürekli her şeyden şikayet etmesinden bıkmıştı.Bir gün çırağını tuz almaya gönderdi. Hayatındaki her şeyden mutsuz olan çırak döndüğünde, yaşlı usta ona, bir avuç tuzu, bir bardak suya atıp içmesini söyledi.Çırak, yaşlı adamın söylediğini yaptı ama içer içmez ağzındakileri tükürmeye başladı.”Tadı nasıl?” diye soran yaşlı adama öfkeyle “acı” diye cevap verdi.Usta kıkırdayarak, çırağını kolundan tuttu ve dışarı çıkardı.

Az ilerdeki gölün kıyısına götürdü ve çırağına bu kez de bir avuç tuzu göle atıp, gölden su içmesini söyledi.Söyleneni yapan çırak, ağzının kenarlarından akan suyu koluyla silerken aynı soruyu sordu:
“Tadı nasıl?”
“Ferahlatıcı” diye cevap verdi genç çırak.
“Tuzun tadını aldın mı?” diye sordu yaşlı adam,
“Hayır” diye cevapladı çırağı.
Bunun üzerine yaşlı adam, suyun yanına diz çökmüş olan çırağının yanına oturdu ve söyle dedi:
“Yaşamdaki ıstıraplar tuz gibidir, ne azdır, ne de çok. Istırabın miktarı hep aynıdır. Ancak bu ıstırabın acılığı, neyin içine konulduğuna bağlıdır. Istırabın olduğunda yapman gereken tek şey, ıstırap veren şeyle ilgili hislerini genişletmektir. Onun için sen de artık bardak olmayı bırak, göl olmaya çalış.” 

 

Malatyalı Hakkı Şenyiğit

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.