TürkiyeSON - 07.06.2023 -

STK’lardan Başkan Kutlu’ya Ziyaret

STK’lardan Başkan Kutlu’ya Ziyaret

Adıyamanlılar Vakfı yöneticileri, Saffan Bin Muattal Camii Koruma ve Yaşatma Derneği yöneticileri İLE Spor-Der Başkanı ve yöneticileri, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

İstanbul’da faal olarak çalışmalarını yürüten Adıyamanlılar Vakfı mütevelli heyeti, Adıyaman’da çalışmalarını sürdüren Saffan Bin Muattal Camii Koruma ve Yaşatma Derneği başkanı ve üyeleri ile Adıyaman’da sporcuların bir araya geldiği Spor-Der’in başkanı ve üyeleri, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaretlerin ilkinde, Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ramazan Aksoy, eski başkan ve yönetim kurulu üyesi Ömer Özkartal ve mütevelli heyeti, Başkan Kutlu’yu ziyaret ederek yaptıkları çalışmalardan bahsedip, sohbet etti.

Diğer ziyarette de, Saffan Bin Muattal Camii Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mahmut Elçi ve üyeler, Başkan Kutlu’ya Sahabe Saffan Bin Muattal Hazretlerinin kabrinin bulunduğu alanda devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Son ziyarette ise Başkan Kutlu’yu ziyaret eden Spor-Der Başkanı Mesut Karayılan ve yönetimi, spora verdiği desteklerden dolayı Başkan Kutlu’ya teşekkür etti.

Misafirleriyle yakından ilgilenen Başkan Kutlu, Adıyaman Belediyesi olarak, Adıyaman’ın menfaatleri için yapılan ve yapılacak olan her çalışmanın içerisinde yer almak istediklerini söyledi ve yöneticilere gayretlerinden dolayı teşekkür etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: