TürkiyeSON - 25.02.2024 -

Su Faturasını Kontrol Eden Aboneler Şokta

Su Faturasını Kontrol Eden Aboneler Şokta

Abone İşleri Dairesi Başkanı tarafından su faturalarına her okumaya abone başı istisnasız 1,00 TL hat bakım ücreti adı altında bir ücret eklendi.

300bin’e aşkın abonesi bulunan ve hızla büyümeye devam eden, istisnasız her aboneden alınan belki de ilk etapta size de küçük görünen sadece 1,00TLcik(!) olan bu ücret her ay 350.000,00TL, Bir yılda ise yaklaşık 4buçuk Milyon Lira para tutmakta. Bu paralar nerelere gidiyor? Kendi cazibesi ile musluklarımıza kadar masrafsız gelen su, sudan sebepler ile daha fazla gelir elde edebilmek için bir araç mı? Abone işleri resmen soygun yapmıyor mu? Belediyeler amme hizmeti mi vermeli, yoksa ticaret mi yapmalı? Okuma memurlarının maaşını biz mi ödemeliyiz? Bakalım, bu sefer sudan sebeplerden dolayı mı Tüketici Hakem Heyetlerinin kapılarını aşındıracağız.

Bakın hala o ufak esenliğe kestiğiniz faturayı açıklamadınız ilçelerde daha önce denenen okuma verim almadığınız halde ikinci defa kime verildi veya imzalanmadı imzalanacak mı destek hizmetler o faturayı açıklasın başkada var soracağız ama Zamanı Var

vessalam

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. KAZIM KARADAĞ dedi ki:

    RESMEN SOYULUYOZ MALATYA…

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.