TürkiyeSON - 18.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Tasavvuf Sanatçısı Ömer Faruk Belviranlı’dan Tasavvuf Esintisi

Tasavvuf Sanatçısı Ömer Faruk Belviranlı’dan Tasavvuf Esintisi

Adıyaman Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ programında sahne alan Güzel Sanatlar Genel Müdür Yardımcısı ve tasavvuf sanatçısı Ömer Faruk Belviranlı, alanı dolduran davetlilere doyumsuz bir gece yaşattı.

Ramazan ayı dolayısıyla Adıyaman Belediyesi tarafından sürdürülen ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ etkinliklerinde sahne alan Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdür Yardımcısı ve aynı zamanda tasavvuf sanatçısı Ömer Faruk Belviranlı, alanı dolduran davetlilere muhteşem bir konser verdi.

Demokrasi Parkı’nda gerçekleştirilen konseri Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ve eşi Fulya Kutlu hanımefendi, Belediye Başkan Yardımcısı M. Said Kutlu ve eşi, birim müdürleri ile çok sayıda davetli dinledi. Ramazan ayında eşsiz bir tasavvuf esintisi yaşadıklarını söyleyen davetliler, program sonunda Ömer Faruk Belviranlı ve ekibini ayakta alkışladı.

Konser sonunda Ömer Faruk Belviranlı’ya sergilediği performanstan dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, ekip adına Belviranlı’ya teşekkür belgesi takdim edip, seccade hediye etti.

Program sonunda bir değerlendirmede bulunan Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdür Yardımcısı ve aynı zamanda tasavvuf sanatçısı Ömer Faruk Belviranlı, Adıyaman’a daha önce de geldiğini ve gördüğü ilginin kendisini çok mutlu ettiğini söyleyerek, “Adıyaman; insanıyla, kültürüyle eşsiz bir yer. Burada olduğum için çok mutluyum. Bugün burada olmama vesile olan Belediye Başkanımız Hüsrev Kutlu beye, Kültür ve Sosyal İşiler Müdürümüz İskender Korkut beye ve diğer yetkililere çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da sık sık Adıyaman’a gelmek istiyorum” diye konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: