21.07.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Tatlı, okul inşaatını inceledi

Tatlı, okul inşaatını inceledi

Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Yeşilyurt İlçesindeki Okulları Ziyaret Etti.IMG_8539 IMG_8581 IMG_8607

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Söylemez ve Yeşilyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Kalay ile birlikte Yeşilyurt İlçesindeki Okul ve yapımı devam eden inşaat halindeki okulları ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı ziyareti kapsamında Ali Kuşçu Eğitim Uygulama Okulu, Mehmet Topsakal Ortaokulu, yapımı devam eden Abdulkadir Eriş Anadolu Lisesi, Malatya Yeşilyurt Bostanbaşı 24 Derslikli ilkokul ve küçük spor salonu inşaatında incelemelerde bulundu. Akabinde İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ilk olarak, Ali Kuşçu Eğitim Uygulama Okulunu ziyaret etti. Ali Kuşçu Eğitim Uygulama Okulundaki öğretmenlerle sohbet eden Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı; “Görevinizi en iyi şekilde yaptığınıza inanıyorum. Burada yaptığınız en önemli ve en kalıcı hizmetin, zihinsel engelli çocuklarımıza en iyi şekilde eğitim vermek ve bu amaçla da bizler İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sizlere her türlü desteği vereceğiz” diyerek personele çalışmalarında başarılar diledi.

Tatlı, ayrıca okulların sorunlarıyla ilgili okul yöneticileriyle görüştükten sonra her türlü sorunu çözmek için hazırlıklı olduklarını il Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ne gerekiyorsa yapacaklarını söyledi. Ardından Yeşilyurt Bölgesindeki yapımı devam eden inşaat halindeki okulları ziyareti kapsamında Abdulkadir Eriş Anadolu Lisesi,  Malatya Yeşilyurt Bostanbaşı 24 Derslikli ilkokul ve küçük spor salonu inşaatını ziyaret ederek, inşaat şeflerinden bilgiler aldı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.