24.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

Tayyip Erdoğan’a Karşı İçerdeki Bukalemunlara Acil Önlem

Tayyip Erdoğan’a Karşı İçerdeki Bukalemunlara Acil Önlem

Cumhurbaşkanı Sayın Tayyip Erdoğan 2.Kurtuluş savaşı Veriyoruz Diyor.

Sayın Başbakan da Sayın Cumhurbaşkanına yönelik Aynı sözlerle Katılıyor Savaş Aslında Çoktan Başladı Bunu 17 25 öncede Biliyorlar Fakat Sayın Binalı Yıldırımın Kurduğu Kabine AK parti Genel Merkez İçinde de Artık Herkesin Gördüğü İhanet Gurubuna Yakın veya Görüp Görmemezlikten Gelen ve Bu Aralar sık sık bir araya gelen eski Bakanlar ve vekiller Mevcut AK parti içinde de Görev Alan bazı Vekiller Çok Önemli İsimlerin Ana Amacı TAYYİP ERDOĞAN nasıl Bitirmek .

Bu önce Gizli Ypılıyordu artık aleni yapılmaya başlandı öyleki İllerde Artık Genel Başkan Yardımcıları ANKARAYI özellikle Sayın Cumhurbaşkannı ve Başbakanın sözlerini Takmıyorlar bile Bir de O ilde Mülkü Amirleri Emrine Almış ve Şehirleri Yönetmeye Başladılar Bu şu an Birçok Şehirde Böyle  AK parti Bir An Önce Önlem Almalı AK Parti Genel Merkezi Zannetmesin İLLER ve Yerel Yönetimler Kendi Kontorolünde Sayın Başbakan Bunu Bilmeli Tren Raydan Çıkmış Ya ACİL Önlem Alacak Yada Yakında AK Parti Genel Başkanın Emri Dışında ki Güçlerin Emriyle Harekat Edecektir Zaten Şu Anda Bazı İLLER Bu Durumda. Özellikle Tayyip Erdoğan’a  Yakın İsimleri bir önceki Seçimde Hepsine bir Mana Bulup Uzaklaştırdılar Bu Uzaklaştıranlarda Sayın Tayyip Erdoğan’a Sözde vefalı İnsanlardı. Bu Olay 81İlin Bir Çoğunda Gerçekleştirildi.

Amaç AK parti içinde Tayyip Erdoğan gücünü Bitirmek İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Eger geçmiş Dönemdeki Bakanlık ve Emniyet ve Mülkü Amirlerde Tamamen Gönderip Yerine ve Milli ve Şehit Olan Yakın Akrabası Gibi Gönüllü İSTİKLAL Erlerini Göreve Getirmese Darbenin Ekonomide Sonraki Ayağında TC büyük Felaketler Yaşayabilir Sayın Bakan Süleyman Soylu Mevcut Görevde Olanlar ve Yeni Atanacaklarda REFARANSA dikkat Etmeli Sayın Cumhurbaşkanı İYİ bilmelidir ki şu an Beştepe’de Görev Yapanların içinde Dışarda Toplantı Yapan sizinle yola Çıkan ve yolda Sizi satanların Adamları Bulunmakta ve Beştepede Her Makam Artık Direk Size Çalışmıyor Son zamanlarda yapılan Anketler Yalan Halk AK partiye değil Tayyip Erdoğan a Oy veriyordu Ama Rahmetli Özal Dönemini Hatırlarsanız size büyük bir örnek Olacak AK parti İllerde Büyük Olaylar Yaşıyor Yerel Yönetimler Yeni Aslı Kime Hizmet Etmediği Belli O kadar Vakıf ve Dernek Kuruldu ki İnanın Bunların Arkasında da AK partili Gözüken Bazı Zengin Kişiler ve AK Parti eski yöneticileri ve Yeni Kabine ve Genel Merkez Genel Başkan Yardımcıları içinde olanlarda bulunmaktadır Tabi Devlet Nerede Sorusu Akla Geliyor Çevremizde Yaşanan Savaş ve dış Güçlerle Uğraşan Bir İstihbarat Galiba Ekibine Çok Güveniyor Ama Gözden Acil Geçirmeli ve Sayın Süleyman Soylu . Başda da yazmıştık Cumhurbaşkanı Başbakan Hatta Genelkurmay Başkanı da Dile Getiriyor 2.KURTULUŞ SAVAŞI.

O zaman bu Ankaradan oturmayla Olmaz bu sadece AK partiliylede Olmaz Bu önce içerdeki Hainlere karşı Başlatılan Fakat büyük sekteye Uğrayan bu sekteye Uğratan sözüm O na Sayın Tayyip Erdoğan a Yakın ve onun Yanında Gözükenlerde Başlanmaliki Karşıdaki Düşmana Dik durabilesiniz siz ve Ekibiniz. SELAM VE DUA

Yazan ANKARALI ASKER

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.