TürkiyeSON - 19.04.2024 -

Timurtaş’tan Pütürge ve Doğanyol’a ziyaret

Timurtaş’tan Pütürge ve Doğanyol’a ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili A.Adayı Osman Timurtaş, beraberindeki kalabalık heyetle Pütürge ve Doğanyol’u ziyaret etti. İlk ziyaretini doğduğu yer olan Pütürge ilçesine yapan Timurtaş, burada Belediye Başkanı, AK Parti Teşkilatı, Kaymakam ve ilçe esnafıyla bir araya geldi.

Pütürge’nin ardından Doğanyol’a geçen Timurtaş, ilçe teşkilatı ve esnaf ziyaretlerinin ardından programını tamamladı.DSC_0015

 

Pütürge Belediye Başkanlığı Ziyareti

 

Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat’ı ziyaret eden Timurtaş, Pütürgeli olmaktan dolayı ayrıcalık hissettiğini ifade ederek şunları söyledi: “Yurtdışında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaktan, Türkiye’de Malatyalı olmaktan, Malatya’da ise Pütürgeli olmaktan her zaman gurur duydum. Pütürge’nin hayatımdaki yeri ve önemi her zaman ayrıdır. Burası benim ata toprağım, baba ocağımdır. Nasip olur da görev alırsak elbette Malatya’nın bütünü bizim hizmet alanımız içerisinde olacaktır; fakat Pütürge’nin bizdeki yeri müstesna kalacaktır.”

 

Ziyaretten dolayı memnun olduğunu ifade eden Başkan Mehmet Polat ise “Osman Timurtaş’ı iyi tanıyorum. Genel merkezdeki çalışmalarından dolayı takdir ve tebrik ediyorum. Bizi hakkıyla temsil eden bir hemşehrimizdir. Milletvekili olması durumunda şehrimize ve Pütürgemize ciddi katkılar sunacağından eminim. Yolu açık olsun. Allah pişmanlık vermesin ve muvaffak etsin” dedi.

 

İlçe Başkanlığı ve Esnaf Ziyareti

 

AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret eden Timurtaş burada parti temsilcileri ile bir araya geldi. Timurtaş, “kendi şehrimde ziyaretlerde bulunmak çok güzel bir duygu. Hele de Pütürge ve Doğanyol’da bulunmak benim açımdan ayrı bir güzel. Bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

İlçe başkanlığından sonra Pütürge ilçe merkezindeki esnafı da ziyaret eden Timurtaş, esnaflardan bir hayli ilgi gördü. Esnaflar kendi içlerinden birisinin böyle bir göreve gelmesinden memnun olacaklarını ve Timurtaş’tan beklentilerinin yüksek olduğunu belirtti.

 

Kaymakamlık Ziyareti

 

Son olarak Pütürge Kaymakamlığını ziyaret eden Timurtaş, “sizden önce Pütürge’de görev alan yöneticilerimiz ile her zaman iletişim halindeydik. İnşallah sizinle de bu iletişimi sürdürüp Pütürgemize daha iyi hizmetlerin ulaşmasını sağlayacağız. Eğer görev alırsak birlikte daha güzel işlerin takipçisi olacağız” dedi. Kaymakam Osman Doğramacı ise Pütürge’nin doğal ve kültürel zenginliklerinden bahsederek şunları ifade etti: “Pütürge birçok doğal ve kültürel zenginliği içinde barındırıyor. Bunların değerlendirilmesi ve Pütürge’ye kazandırılması gerekiyor. Pütürgeli birinin böyle bir göreve talip olması ilçe için iyi olacaktır. Çıkmış olduğunuz bu yolda başarılar diliyorum.”

 

Doğanyol İlçe Başkanlığı ve Esnaf Ziyareti

Pütürge’deki ziyaretlerinin ardından Doğanyol’a gelen Timurtaş, AK Parti İlçe Başkanlığında partililer ile bir araya geldi. Burada konuşan Timurtaş, “az önce Pütürge’yi ziyaret ettim. Orda da belirttiğim gibi Pütürge ve Doğanyol’un bendeki yeri ve önemi her zaman ayrıdır. Doğanyol ilçesinin büyük bir potansiyeli var. Bu potansiyelin değerlendirilmesi gerekiyor. Potansiyelinin yanı sıra başta yol olmak üzere birçok da sorunu var. İnşallah görev aldığımız takdirde sorunların takipçisi olacağız” dedi.

 

İlçe Başkanı Ahmet Doşar ise, “Osman Timurtaş’a başarılar diliyorum. Bölgeyi ve sorunlarımızı bilen birisinin göreve gelmesi bizleri memnun edecektir. Hakkınızda hayırlısı olsun” ifadelerini kullandı. Teşkilat ziyaretinin ardından ilçe esnafını da gezen Timurtaş, yeni yapılan Kaymakamlık binasına da uğrayarak ilçe programını tamamladı. www.turkiyeson.com.bülten

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.