TürkiyeSON - 24.02.2024 -

‘Toplumsal duyarlığı güçlendirmek için’

‘Toplumsal duyarlığı güçlendirmek için’

Darende Güldeste derneğinin yürütücülüğünü yaptığı “Bilinçli Gelecek Bilinçle Gelecek” projesi kapsamında Darende Hulusi efendi devlet hastanesi projeye katılan öğrenciler ve dernek yönetim kurulu olarak ziyaret edildi.
ensKendisiyle de görüştüğümüz hastane başhekimi Uzman Dr. Celal Alandağ şunlara değindi;”Bu proje ile hem genç kardeşlerin toplumsan duyarlılığı güçlenmiş oluyor hem de bir kişinin bile ziyaret etmesiyle hastalarımızın morali düzelerek tedavi süreci daha da hızlanıyor. Bu tür toplumsan projelere desteğinden dolayı Gençlik Spor bakanlığına ve yürütücülüğünü yapan Darende Güldeste Derneğine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Dernek başkanı Murat Gülöz’de “sıcak ve samimi karşılamalarından dolayı hastane başhekimi ve yönetimine teşekkür ediyoruz. Tedavi gören hastalara Allah’tan acil şifalar diliyorum. Toplumsal projelere desteklerinden dolayı sayın Alandağ’a da müteşekkiriz” dedi.

Proje koordinatörü Akif Ateş’te; “bu tür faaliyetlerde kendilerine desteğini esirgemeyen Darende’deki kamu kurumlarına da ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Faaliyetlerimiz yıl sonuna kadar devam edecektir. Tüm gençleri bekliyoruz”dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.