25.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Trabzon Şoförler Odası

Trabzon Şoförler Odası

CEVAP ve AÇIKLAMA

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin, Şoförler ve Otomobilciler Odası seçimlerinde tarafsız kalmadığı şeklinde bazı medya organlarında yer alan haberlerden ötürü kamuoyunun doğru şekilde bilgilendirilmesi için aşağıdaki açıklamanın yapılmasına lüzum görülmüştür:

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun Trabzon’daki her hangi bir sivil toplum kuruluşu veya meslek örgütü seçimlerinde taraf olması söz konusu değildir. Başkan Gümrükçüoğlu bu konuda her dönem tüm adaylara aynı mesafede olmuş, hiçbir dönemde her hangi bir aday lehine ya da aleyhine kampanya yürütmemiş, kulis çalışması gerçekleştirmemiştir. Şoför esnafını tek tek veya şoför gruplarını, şu veya bu adayı destekleyin diye arayarak hiçbir konuşması olmamıştır. Bir şehrin Büyükşehir Belediye Başkanının, tüzel kişiliği olan Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın mevcut resmi yönetiminin organize ettiği geceye TESOB Başkanının katıldığı gibi katılmasından daha doğal ne olabilir? Seçilmiş tüzel kişiliği olan meslek odasının yemeğine katılmasını, onların gelecekteki seçiminde herhangi bir tarafa destek olmak biçiminde anlamak ancak kuruntuları ile hareket edenlerin işidir.

Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunulur.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.