TürkiyeSON - 09.12.2023 -

Trambus neden yandı

Trambus neden yandı

Malatya Büyükşehir Belediyesi yanan trambus ile ilgili şu açıklama da bulundu:

resim2Pazar günü saat 22:25 sularında 4407 nolu Trambüs aracımız, İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi durağında henüz belirlenemeyen bir nedenle yanmaya başlamıştır.

 

Yangın başlar başlamaz araç kaptanımız yolcularımızı ivedilikle tahliye etmiştir. Meydana gelen olayda herhangi bir yaralanma veya can kaybı olmamıştır. Herhangi bir vatandaşımızın zarar görmemesi bizim için teselli vesilesi olmuştur.

OLAY YERİ İNCELEME

Emniyet Müdürlüğümüze bağlı Olay Yeri İnceleme Ekipleri tarafından yangın mahallinde gerekli incelemeler özenle yapılmıştır. Adli ve İdari soruşturma süreci devam etmekte olup, her türlü ihtimal titizlikle değerlendirilmektedir. Yangının meydana geliş nedenleri ile ilgili geniş çaplı araştırma yapmak üzere bir komisyon oluşturulmuştur. Komisyonumuz, Uluslararası Bağımsız Kuruluşlardan, Sanayi ve TICARET Bakanlığımız Uzmanlarından, saygın ve alanlarında otorite olan Bilim Adamlarımızdan teknik destek alarak olayın aydınlatılması için yoğun bir çalışma başlatmıştır. Yapılmaya başlanan inceleme ve soruşturmaların sonucu oluşacak teknik rapor, şeffaflık çerçevesinde saygıdeğer kamuoyu ile paylaşılacaktır. Araçlarımız garanti kapsamında olduğu için Belediyemizin herhangi bir maddi kaybı söz konusu olmayacaktır; ama bir kez daha ifade edelim ki, bir vatandaşımızın burnunun dahi kanamamış olması bizim için her şeyden daha önemlidir.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d