16.07.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Tüfenkci Ak Parti Her Zaman Esnafın Yanında

Tüfenkci Ak Parti Her Zaman Esnafın Yanında

“ESNAFA 30 BİN LİRAYA KADAR FAİZSİZ KREDİ VERECEĞİZ”

“BEYANNAMEMİZDE ESNAFTAN ÇİFTÇİYE KADAR HER KESİM İÇİN MÜJDELER VAR”

“EMEKLİLER AYLIK 250 LİRA TAKSİTLE KONUT SAHİBİ OLACAK”

ÖNALAN: “GENÇLERE BÜYÜK DESTEK VERECEĞİZ”

“GENÇLERİMİZE GELİR VERGİSİ MUAFİYETİ SAĞLAYACAĞIZ”

“GENÇLERE 100 BİN LİRAYA KADAR FAİZSİZ KREDİ VERECEĞİZ”

“BİZİM SEVDAMIZ BU ÜLKE”

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci ile AK Parti Malatya 6. sıra Milletvekili Adayı Ufuk Önalan, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda esnaflarla bir araya gelen Tüfenkci , “Esnafımıza düşük faizli kredi uygulamamıza devam ederken, 30 bin TL’ye kadar faizsiz kredi desteği de vereceğiz” derken, Önalan ise AK Parti’nin gençleri ilgilendiren çok önemli projelere imza atmaya hazırlandığını vurguladı.

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci ile AK Parti Malatya 6. Sıra Milletvekili Adayı Ufuk Önalan, 1 Kasım’da yapılacak olan seçim kapsamında bir dizi ziyaretlerde bulundu. Tüfenkci ve Önalan, seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Cezmi Kartay ve Akpınar esnafını ziyaret etti. Esnaflarla sohbet eden Tüfenkci ve Önalan sorun ve istekleri dinleyerek, 1 Kasım’da yapılacak olan seçim için destek ve dua istedi.

TÜFENKCİ: AK PARTİ HER ZAMAN ESNAFIN YANINDA

Esnaf ziyaretleri esnasında birtakım açıklamalarda bulunan Tüfenkci, AK Parti’nin her zaman esnafın yanında olduğunu söyledi. AK Parti’nin seçim vaatleriyle ilgili konuşan Milletvekili Bülent Tüfenkci, şunları kaydetti:

“Geçtiğimiz günlerde seçim beyannamemizi açıkladık. Beyannamemizde emeklilerden gençlere ve kadınlara, asgari ücretlilerden taşeron işçilere, esnaftan çiftçiye kadar her kesim için müjdeler yer aldı. Ben burada özellikle siz esnaflara verilen müjdeler üzerinde duracağım. Artık maaştan kesinti bitiyor. Yüzde 15’ten yüzde 10’a indirdiğimiz Bağ-Kur sigortalısı esnafın emekli aylıklarından kesilen sosyal güvenlik destek primi kesintisini tamamen ortadan kaldıracağız. Emekli ve asgari ücretli vatandaşlarımızı TOKİ eliyle ev sahibi yapacağız. Emekliler aylık 250 lira taksitle konut sahibi olacak. Esnafa düşük faizli kredi uygulaması sürdüreceğiz ve 30 bin liraya kadar faizsiz kredi desteği vereceğiz. Yine basit usulde vergilendirilen esnafın yıllık 8 bin liraya kadar kazançlarından hesaplanan vergisi alınmayacak. Her zaman söylediğim gibi AK Parti yine esnafının yanında yer almaya devam ediyor. Gelin destek verin, ilk günkü aşkla ülkeyi daha ileriye hep birlikte taşıyalım.”

Milletvekili Tüfenkci ile milletvekili adayı Önalan, daha sonra Hukukçular ve Bingöllüler Derneği’ni ziyaret etti. AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci Hukukçular Derneği ziyaretinde yaptığı konuşmada, 1 Kasım’ın Türkiye için önemli olduğunu kaydetti.

ÖNALAN: GENÇLERE BÜYÜK DESTEK VERECEĞİZ

Tüfenkci ve Önalan, son ziyaretlerini Bingöllüler Derneği’ne gerçekleştirdi. Ziyarette konuşan Bingöllüler Dernek Başkanı Nusret Butakın, “Memleketimizin, ülkemizin, insanlarımızın geleceği ve refahı için, birlik ve beraberlik içerisinde kardeşçe yaşayabilmemiz için gerekeni yaparız” dedi.

AK Parti Malatya 6. sıra Milletvekili Adayı Ufuk Önalan ise, “Bingöl evladı olarak Malatya’dan büyüklerimiz lütfettiler ve bizi buradan milletvekili adayı gösterdiler. Sağ olsunlar hemşerilerimiz her zamanki gibi bizi bağırlarına bastı. Bağırlarından da ziyade yüreklerine bastılar” şeklinde konuştu.

“Bizim artık ortak bir paydamız var, o da vatan” diyen Önalan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bingöllü, Malatyalı, Muşlu, Erzurumlu olsun; Malatya’ya yerleşmiş bütün kardeşlerimizin tek paydası vatan. Vatan olmadan ne Bingöl ne de Malatya olur. 1 Kasım tarihi bir fırsat. Önemli vaatlerimiz, projelerimiz var. Bildiğiniz gibi AK Parti gençlerimize seçim beyannamesinde önemli bir yer verdi. Gençlerimizi ilgilendiren çok önemli projeler açıkladık. İşbaşı eğitim programımız vardı 6 aylık. Artık bunu 1 yıl olarak uygulayacağız. Bir genç işe ilk defa başladığında işbaşı eğitim programı çerçevesinde çalışırken 1 yıl boyunca maaşını devletten alacak, işverene maliyeti sıfır olacak. İşveren o gencimizi beğenirse artık kendisi istihdam edecek. Yeni iş kuran gençlerimize 3 yıl boyunca gelir vergisi muafiyeti sağlayacağız. Kendi işini kurmak veya geliştirmek isteyen gençlerimize 100 bin liraya kadar faizsiz kredi vereceğiz. Bizim sevdamız bu ülke. Bu ülkenin evlatları. Sizler için yılmadan, gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz.”

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ise burada yaptığı konuşmada provokatörlerin başlattığı oyunlarla birlikte polis ve askerlerin şehit edildiğini kaydetti. Tüfenkci, “7 Haziran’dan sonra oluşan tabloda, özellikle o tablonun oluşturduğu boşluktan da istifade ederek almış oldukları oyların değerini ve kıymetini bilmeyerek, ‘sırtımızı PKK’ya, PYD’ye KCK’ya, dayadık’ diyerek, kimlerle işbirliği yaptıklarını gösterdiler. Polisimizi ve askerimizi şehit ederek, bu süreci baltalayanların kim olduğunu da, geçen süreç içerisinde milletimiz çok iyi görmektedir. Biz asla ve asla kardeşliğimizden ödün vermeyeceğiz. Birlik ve beraberliğimizden ödün vermeyeceğiz. Çözüm irademizden asla ve asla vazgeçmeyeceğiz. Terör örgütüne de pabuç bırakmamamız lazım. Toplumsal huzuru ve barışı sağlamak yine 1 Kasım’da milletimizin vereceği destekle AK Parti’ye düşecektir” ifadelerine yer verdi.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.