TürkiyeSON - 22.05.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Tüfenkçi; Kendilerini avutmaya çalışıyorlar

Tüfenkçi; Kendilerini avutmaya çalışıyorlar

bülent-tüfenkcii

 

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, seçim çalışmaları kapsamında Yazıhan ilçesine bağlı Boztepe, Akyazı, Alican, Ericek, Tahtalı, Örü, Böğürtlen ve Hamidiye mahallelerini ziyaret etti. Yazıhanlıların sıcak ilgisiyle karşılaşan Tüfenkci, 7 Haziran seçiminin önemine değindi.

Reklam

 

Yazıhan ilçesi Ericek mahallesi ziyareti sırasında konuşan Bülent Tüfenkci, “Bu seçim Türkiye’nin yönünü belirleyeceği, bugüne kadar yapılan hizmetlerin tamam mı, devam mı denileceği bir seçim. Bu ülkede tek başına iktidar olmayı hedefleyen ve anayasayı değiştirmeyi tek başına yapmayı planlayan tek parti AK Parti’dir” dedi. “Bize yeterli desteği verin bu anayasayı değiştirelim” diyen Bülent Tüfenkci, “Bu yetki bize geçsin ayağımızdaki prangalardan kurtulalım, işsizimize daha çok iş verelim, ekmeğimizi daha çok büyütelim. İşte tüm bunlar için sizden destek bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

“HAYALLERLE İNSANLARI AVUTMAYA ÇALIŞIYORLAR”

Yazıhan’ın Ericek mahallesi ziyaretinin ardından Tahtalı mahallesine geçen AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, burada şöyle konuştu:
“Ülkede yaşayan herkes bizim gözümüzde birinci sınıf vatandaş, birinci sınıf hizmete layıktır. Biz başkaları gibi hayal satmıyoruz. Yapamayacağımız şeyi söylemiyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, ‘Siyasette yapamayacağınız şeyi asla söylemeyeceksiniz’ der. Ama Kılıçdaroğlu, 30 Mart Yerel seçimlerinde ‘Mazotu 1 lira yapacağım’ dedi. Şimdi ise ‘1,5 lira yapacağız’ diyor. Yarın bir seçim olsun 2 lira yaptık derler. CHP’si de MHP’si de bol keseden hayal satmaya başladı. Hayallerle insanları avutmaya çalışıyorlar.”

 

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, daha sonra Karakavak Sosyal Yardımlaşma ve Kalkınma Derneğinin açılış törenine katıldı. Derneğin açılış programı sırasında konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, “Biz, Karakavak’ın sorunlarını ve çözümlerini biliyoruz. Karakavak’ın bir dernek çatısı altında birleşmesi gösterilen gayretlerin daha da artmasını sağlayacaktır. Derneğin kuruluşunda emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: