TürkiyeSON - 05.02.2023 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Tüfenkci Tüm Tuzakları Bozacağız

Tüfenkci Tüm Tuzakları Bozacağız

“Asgari ücret 1300 TL olacak”

“Her vatandaşa yüzde 15 katkı”

“Bir yıllık maaş devletten”

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci partisinin seçim vaatleri hakkında konuştu, “Asgari ücret 1300 TL olacak. Ev almak için hesap açan her vatandaşımıza devlet yüzde 15 katkı sağlayacak. Kısacası AK Parti, her zaman olduğu gibi yine 78 milyonun yanında” dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, AK Parti Malatya 6. sıra Milletvekili Adayı Ufuk Önalan ile birlikte seçim çalışmalarını sürdürdü. Tüfenkci ve Önalan, 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçim çalışmaları kapsamında Niyazi Mısri Caddesi ile Köy Garajı esnaflarını ziyaret etti.

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, “Hemşerilerimizin tek başına iktidar istemeleri ve sorunların çözümü noktasında AK Parti’nin bu sorunları çözeceğini bilmeleri, bizleri ziyadesiyle memnun etti” sözlerini kaydetti.

“HALK, İSTİKRAR DİYECEK”

Milletvekili Bülent Tüfenkci ülkenin geleceğinin ve kaderinin 1 Kasım’da milletin kullanacağı oylarla belirleneceğini ifade ederek, şöyle konuştu:

“Vatandaşların bu bilinçle sandığa gideceklerini biliyoruz. Ülke kritik bir süreçten geçiyor. Bu süreçte terörün bitmesi, insanların işine, ekmeğine bakması gerektiğini vatandaşlarımız ifade ediyor. Toplumsal barış ve uzlaşının, birliğin, beraberliğin ve kardeşliğin yeniden tesis edilmesi gerektiğine vurgu yapıyorlar. Ben, bütün vatandaşlarımızın 1 Kasım’da sandıklara sahip çıkarak, demokratik haklarını istikrardan yana kullanacaklarına inanıyorum.”

“78 MİLYONUN YANINDAYIZ”

Tüm tuzakları bozarak, engelleri aşarak, zincirleri kırarak 1 Kasım’da sandığa gideceklerini vurgulayan Tüfenkci, “1 Kasım’da AK Parti’yi yeniden tek başına iktidara getireceğiz. Ülkemizde tekrar istikrar, güven ve yeniden şahlanış devam edecek. Asgari ücret 1300 TL olacak. Ev almak için hesap açan her vatandaşımıza devlet yüzde 15 katkı sağlayacak. İlk kez iş bulan her gencimizin maaşının bir yıl boyunca devlet tarafından karşılanmasını sağlayacağız. Önümüzdeki dönemde esnafımıza düşük faizli kredi uygulamamıza devam edeceğiz. Ayrıca 30 bin Türk lirasına kadar faizsiz kredi desteği vereceğiz. Kısacası AK Parti, her zaman olduğu gibi yine 78 milyonun yanında” şeklinde konuştu.

ÖNALAN: MİLLET “AK PARTİ” DİYOR

AK Parti Malatya 6. sıra Milletvekili Adayı Ufuk Önalan ise milletin güven ve istikrarın sağlanması için güçlü bir AK Parti iktidarı istediğini dile getirdi.

Ufuk Önalan sırtlarını her zaman millete yasladıklarını kaydederek, “Milletimizde bir heyecan var. Milletimizde aşk ve şevk var. Bunu görünce bizim çalışma azmimiz daha da artıyor. Daha çok

çalışmamız gerektiğini anlıyoruz. Milletimizin 1 Kasım’da bizi güçlü bir şekilde çıkacağına inanıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: