19.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Tüfenkci Ülkenin İstikametini Siz Çizeceksiniz

Tüfenkci Ülkenin İstikametini Siz Çizeceksiniz

“Millet, istikrardan yana oy kullanacak” “Dayandığımız tek güç millet”

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, 1 Kasım seçimlerinin önemine dikkat çekti. Tüfenkci, “1 Kasım seçimleri Türkiye’nin geleceğinin nasıl olacağını belirleyecek. Kullanacağınız oylar, Türkiye’ye istikamet çizecektir” dedi.

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci, 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçim kapsamında çalışmalarını Akçadağ ilçesinde sürdürdü. Seçime kısa bir süre kala sıkılmadık el bırakmamak için her gün vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Tüfenkci, tarihi seçim için destek istiyor. Ülkenin giderek bir kaosa doğru sürüklenmek istendiğini belirten Tüfenkci, bu gidişata ancak ve ancak ‘millet’in son verebileceğini vurguladı.

“DAYANDIĞIMIZ TEK GÜÇ MİLLET”

Bülent Tüfenkci AK Parti’nin 13 yıldır dayandığı tek gücün millet olduğunu kaydederek, ne zaman başları sıkışsa millete başvurduklarını belirtti. Milletin 1 Kasım’da istikrardan yana oy kullanacağına inandıklarını dile getiren Tüfenkci, vatandaşların 1 Kasım’da kullanacağı oyla Türkiye’ye bir istikamet çizeceğini söyledi.

Tüfenkci, “Kötü gidişin iyi yöne gitmesini milletimiz sağlayacak. Demokrasilerde milletin oyu, sözü, iradesi sandıkta belli oluyor. AK Parti’nin de 13 yıldır dayandığı tek güç millet. Milletin çizdiği yolda, ne zaman başımız sıkışsa millete başvuruyoruz” ifadelerine yer verdi.

“GELECEĞİMİZİ DİREKT ETKİLEYECEK BİR SEÇİM”

Tüfenkci 1 Kasım’da istikrardan yana, iktidara en yakın olan parti AK Parti’den yana milletin tercihini kullanacağına inandıklarını ifade etti. 7 Haziran’da ortaya çıkan tabloda hükümetin oluşamadığını kaydeden Tüfenkci, milletin yeniden bir yol çizmesi için 1 Kasım’da sandık başına gidileceğini belirtti.

Milletin 1 Kasım’da bir anlamda geleceğini oylayacağına dikkat çeken Tüfenkci, “1 Kasım’da kullanacağımız oy; bizim gençlerimizin, çocuklarımızın, yaşlılarımızın, kadınlarımızın geleceğini de etkileyecek bir seçim olacak. Bu artık partiler üstü bir mesele oldu. 7 Haziran’da kim nereye, nasıl oy vermişse, verdi artık. Bundan sonra bir kereliğini de olsa ama güçlü bir şekilde AK Parti’ye, istikrardan yana, huzurdan yana oy kullanması gerektiğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.