TürkiyeSON - 22.04.2024 -

Türkistan Ocaklarından Açıklama

Türkistan Ocaklarından Açıklama

Bu İş Aslında Yıllar Önce Çığrından Çıkmıştır Ama Kimse Oralı Olmamıştı Bana Dokunmayan Yılan Bin Yaşasın Zihniyeti İle Yılanı Besleyip Büyüttüler Aslında.

Bu Arada da Vatan Millete Aşık Asil Kanlı Yiğitlerle Uğraştılar Yılana Yapamadıkları Herşeyi Bizlere Yaptılar.

Deme ki Neymiş Bizimle Değil Gerçek Suçlularla Uğraşacaksınız.Ankara’nın Çok Stratejik Bir Yerinde Çok Büyük Bir Patlama Oluyor Onlarca İnsan Şehit Oluyor Bir Okadrda Yaralı Bakalım Hangi Dünya Ülkelerinin Liderleri Fransa’da Olduğu Gibi Bizim içinde Gelip Boy Gösterecek Kimler Profillerini Ay Yıldız Yapacak.

Güneydoğudaki Temizlik Operasyonları Daha Bitmeden Birkaç Gün Önce Bölücü Partinin Başındaki Vampir Ne Demişti (Görüşürüz) Biz Duyduk Görüşürüz Kelimesinden Hiç Birşey Anlayaman Kelimenin Anlamını Okuyamayan Herkes Bu Hain Katliama Ortaktır.

Bu Cennet Vatanda Birileri Öldükce Ne Başımız Sağ Oldun Nede Vatan Sağolsun Zira İçerisinde Bizim Çocuklarımızın Yaşamadığı Vatan Sağ Olsa Ne Olur. Peki Şimdi Ne Yapmalı Hükümet Ve Meclisteki Vekiller Oturup Şapkayı Önüne Koymalı ve Biran Önce Vatana İhanet Etmiş Kim Varsa Türk Vatandaşlığından Çıkartılıp İlk Uçakla Cehennemin Ta Dibine Göndermeli Bölücü Örgütün Avrupa ve Orta Doğudaki Sözde Liderleri oldukları Yerde İnfaz Edilmeli Kandil Gibi Yakılmalı.Bunun Dışında Yapılacak Başka Birşey Kalmadı.

 

Türkistan Ocakları Genel Başkanı

Attila DELİTÜRK

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. alper dedi ki:

    Sahipsiz milletin batması haktır.
    Sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır.

    Yaşasın Ülkü Ocakları Yaşasın DELİTÜRK…

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.