TürkiyeSON - 22.09.2020 -
Türkiye Son , Malatya Son Habercilikte Son..

Türkiye Nereye Gidiyor?

Türkiye Nereye Gidiyor?
Reklam

Cizre’yi vatan toprağına kattik diye caka satarken Ankara yangın yeri. Türkiye’nin kalbi kalbinden vuruldu. Bu basit bir terör örgütü işi olarak geçiştirilemez. Olay zannedilenden daha büyük.

Şimdi birlik zamanı. Teröre karşı tek yürek olma zamanı. Kim ne derse dedin kim ne söylerse söylesin. Türkiye adım adım bir bataklık içerisine çekiliyor. Ortadoğu bataklığına çekiliyoruz. Yeni bir Irak yeni bir Suriye olmamız için uğraşıyor emperyalist uçaklar ve onun yerli işbirlikçileri. Uyanık olma günü. Sağduyulu davranma günü.

Teröre teröriste bunlara çanak tutanlara göz yumanlara karşı tek vücut olma günü. Acılar paylaşıldıkça azalır derler. Acıları paylaşma günü. Gerekirse yeniden bir Kurtuluş Savaşı yaparız. Amenna… Ama önce birlik. Önce kenetlenme. Bu vatan benim bu bayrak benim bu marş benim ve çekinmeden korkmadan ne mutlu Türk’üm diyebilen bütün gönüller birleşin bitsin bu kanlı oyun. Bu işin yarını yok artık. Ülke açılım mesajı ile uğraşırken Ankara’ya birileri yerleşmiş uyanın.

Bu kadar kanlı olaydan önce MİT neredeydi? Yazık. Giz göre göre ölümler geliyorum diyor. Ozan Arif ne güzel diyor bakın; ” Kınamakla iş bitmez, dinle beni Ankara… ‘Yurta sulh, cihanda sulh’ unut gitsin bir ara, Başka türlü imkânsız, deva bulmaz bu yara,” Nutuk istemiyoruz slogan istemiyoruz.

Buyurun çözün nasıl başımıza beka ettiyseniz. .. Ölenlere rahmet diliyorum. .. Kahrolsun terör ve onun yandaşları.

Doğan Ay

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: