TürkiyeSON - 26.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

“Türkiye’nin Sosyo-Politik Dönüşümü ve Sivil Toplum” Konulu Panel Düzenlenecek

“Türkiye’nin Sosyo-Politik Dönüşümü ve Sivil Toplum” Konulu Panel Düzenlenecek

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi belirli aralıklarla düzenlediği “Sivil Toplumu Anlamak” konulu panel ve konferanslarına “Türkiye’nin Sosyo-Politik Dönüşümü ve Sivil Toplum” konulu panel ile devam edecek.

“Sivil Toplum Nedir? STK’ların Toplumsal ve Siyasal Açıdan Önemi” , “STK da Gönüllülük ve İletişim” ve “STK – Kamu İşbirliği ve Sosyal Devlet” konu başlıklarının anlatıldığı konferans ve panellerin ardından bu hafta “Türkiye’nin Sosyo-Politik Dönüşümü ve Sivil Toplum” konulu bir panel düzenleneceği belirtildi.

29 Mart Çarşamba saat 19.30’da Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi Konferans Salonu’nda düzenlenecek olan panelde İstanbul Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bekir Berat Özipek tarafından “Siyasi Vesayet ve Demokratik Dönüşüm” ; Başbakanlık Kamu Diplomasisi Koordinatörü Doç. Dr. Ali Osman Öztürk tarafından “Bürokratik Vesayet ve Sivil Dönüşüm” ve Başbakan Müşaviri Dr. Mehmet Babacan tarafından “Ekonomik Vesayet ve Son Dönem Reformlar” konuları ele alınacak.

“Türkiye’nin Sosyo-Politik Dönüşümü ve Sivil Toplum” konulu konferansa Malatya’da faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları, Vakıflar, Odalar, Sendikalar, Muhtarlar ve konuya ilgi duyan herkesin davet edildiği belirtildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: