TürkiyeSON - 28.02.2021 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Türkmen Dağı’nda katliam var

Türkmen Dağı’nda katliam var
Reklam

Gelen bilgiler doğruysa eğer Türkmen dağı düşmüş. Beyler siz neyin kafasını yaşıyorsunuz? Hani Türkmen dağı kırmızı çizgimizdi? Hani Türkmen dağı düşerse Türkiye büyük darbe alırdı? Hani Türkmen dağı namus meselesiydi? Uyuma Türkiye burnumuzun dibindeki Türkmen dağı düştü. Kahramanlar şehit oldu

 

. Sen hâlâ ne derdindesin ey yüce milletim? Hâlâ “gündelik işlerle telaştasın” niye? Herkes kendi derdinde maşallah. Kimi başkanlık da başkanlık derken kimileri de koltuk sevdasında. Birileri de ne idüģü belirsiz birilerinin peşinde. Bırakın bu işleri kendinize gelin. Yezitleri kınamayla bir yere varamayız.

 

Tehlike geliyorum demiyor geldi sınıra dayandı. Kevgire dönen sınır hattı iyice gözden çıkarıldı galiba. Bir avuç kahraman son ana kadar mücadele verdi şehit oldu ama ne Türkiye vardı arkalarında ne de Ordumuz. Beyler efendiler gördünüz mü koltuktan Türkmen dağı düştü. Görebildiniz mi hırs bürünmüş gözlerinizle Türkmen dağı faciasını. Vatan elden gidiyor göz göre göre. Tek tek düşüyor kaleler.. Türkmen dağı Rus uçakları ile vurulurken Ruslarla iftar yapanlar duymuyor gibisiniz feryadı ahı. . Bu zulümdür zulme sessiz kalmak zalimlik değil mi? Bir elinde cımbız bir elinde ayna gezdiren gafiller uyanın ölüm uykusundan. Derdi Türk olanlar sessiz kalmayın bu acıya .

Reklam

Türkmen dağı yanıyor ehli iman nerdesin? Akan Türk’ün kanı ey Türk uyan neredesin? Bombalar yağıyor göklerden yiğitlerin üstüne Hani canan diyordunuz ya ey can nerdesin?

MALATYASON’A AİTTİR

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: