TürkiyeSON - 22.04.2024 -

Tüzükte anlaştınız,ya başkanlıkta?

Tüzükte anlaştınız,ya başkanlıkta?

MHP’de kim genel başkan olacak.Her aday ben genel başkan olursam diye başlıyor,şimdilik tüzük için ses çıkmıyor ama velev ki tüzük değişti,ondan sonrayı şimdi konuşma zamanı değil deniliyor.Şimdi değil ne zaman konuşacaklar?

 

Tüzük değişti herkes hangi ekipte ise onun peşinden gidecek?Mevcut düzen gibi anlaştılar diyelim bütün adaylar,genel merkezde hepsi üst kademe görev alacaklar genel başkan kimse onun yanında,peki şu an mevcut adayların yanında olan seksen öncesi çile çekmiş bu davanın ağabeyleri ne olacak?Yoksa genel merkez şu anda zaten onlara yaptığı vefasızlıktan bu duruma geldi ya yeni gelecek genel başkan ne yapabilir öyle ki şu anda mevcut adayların yanında gezenler geleceği yerleri bile dostları ile paylaşıyor ya yarın ne olacak?

 

Yarınları bize aydınlık göstermek isteyen genel başkan adayları,bırakın tüzüğü önce kimlerle yola çıkacaksınız?Tabii ki ülkücüler denilecek ya mevcut adaylar şu an beraber hareket ettiğiniz adaylar onlar ve yanındaki ekipler. Şimdi adaylara sesleniyorum gerçekten ülkücü irade ise gelin oturun genel başkanı aranızda secin.Teşkilatlarda kim görev alacak onları da belirleyin ve Ülkücülerin karşına kurultaydan önce çıkın,yoksa MHP parçalanma dönemine girer buda kimseye yarar getirmez.Bunu yapanları ülkücüler affetmez.

 

Vesselam

MALATYASON’A AİTTİR

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.