16.07.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

UBEF, Boğaziçi İstihdam Zirvesinde 1000 Kişiye İstihdam Sağlayacağını Belirtti

UBEF, Boğaziçi İstihdam Zirvesinde 1000 Kişiye İstihdam Sağlayacağını Belirtti

Uluslar arası Bilim ve Eğitim Federasyonu  (UBEF) Başkanı Doç.Dr. Ali İlseven ,

Boğaziçi İstihdam Zirvesi’nde 1000 kişiye istihdam olanağı ve 10 bedensel engelliye  iş olanağı sağlayacaklarını belirtti..

5-6 Aralık tarihinde, Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde, Üsküdar Belediyesi ve İşkur işbirliğinde düzenlenen  “Boğaziçi İstihdam Zirvesi, işverenlerle iş arayanları bir araya getirdi.   6 farklı üniversiteden, üniversite öğrencilerinin katılımıyla yapılan oturumlarda İş dünyası, yerel yönetimlerle bütünleşmiş bir şekilde istihdam sorunu hakkındaki çözümlerini paylaşırken,  Doç. Dr. Ali İlseven,  Denetçilik, Kalite Yönetim Sistemleri ve Kişisel Gelişim’ i içeren “Uzman Eğitmen Projesi”yle 1000 kişiye İstihdam olanağı sağlayacaklarını  ve 10 bedensel engelliyi işe alacağını ifade etti.

Şimdiye kadar 2 milyon kişiye eğitim veren Uluslararası Bilim ve Eğitim Federasyonu,  öğrencilerin mezuniyetleri sonrasında, özel sektörde, kamu kurum ve kuruluşlarında, UBEF’ten aldıkları eğitimlerle, kendilerine meslek edinebilecekleri ve her sektöre bu eğitimleri düzenleyerek gelir elde edebileceklerini söyledi.

Federasyonun Malatya Temsilcisi  Dogu Güneydoğu temsilcisi ISO  Başdenetmeni İbrahim Aygün faaliyetlerin Malatya ‘da da yürütüldüğünü açıkladı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. admin dedi ki:

    Mesajınız…

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.