TürkiyeSON - 03.06.2023 -

Ülkem İçin Dua Programı Eyüp Sultan Camii’nde Düzenlendi

Ülkem İçin Dua Programı Eyüp Sultan Camii’nde Düzenlendi

15 Temmuz Milli İrade Ocakları ve Belediye ve Özel İdare Çalışanları Sendikası (Bem Bir Sen ) ile beraber ,Battalgazi İlçesi Müftümüzünde katkıları ile “ Ülkem için Dua “ programını gerçekleştirmek için toplandık.

Bugün 28 Şubat postmodern darbesini hafızalarımızda canlandırdık. 28 Şubat demokrasi tarihimize kara bir leke olarak geçmiştir ve biz bunu üzülerek hatırlıyoruz. 28 Şubatın etkilerinden ve ülkemize getirmiş olduğu zararlardan ve inanan insanların üzerindeki maddi ve manevi baskılardan bahsettik. Akabinde 15 Temmuz hain darbe girişimini hafızalarımızdan silinmemesi adına bilgilendirdik. Ülkemiz üzerinden yapılan algı ve yıpratma çalışmalarını ve nihayetinde Suriye sınırımızda oluşturulmaya çalışılan terör devletini engellemek adına yapılan Afrin deki Zeytin Dalı operasyonlarını dile getirip , bu anlamda toplumun sivil ayağı olarak ,topluca dua etmek için; bu olaylara karşı duyarlı bayan kardeşlerimizle bir araya geldik.

Başta Amerika ve Batı ülkeleri bizimle alay edercesine biz terörü desteklemiyoruz deyip ,arkamızdan da biz size devlet kuracağız diye terör örgütlerine söz veriyorlar.Onlara hertürlü silah ve eğitimi veriyorlar. Biz biliyoruz ki bu terör öğütlerini de kendileri masa başında türetiyorlar. Şeytani planlar kurup Müslümanı Müslümana kırdırıyorlar. Müslümanlar arasına nifak sokuyorlar. Tarih bunun örnekleri ile dolu. Müslüman görünümlü ajanlarını devreye sokup Müslüman ülkelerinin gelişmesine engel oluyorlar. Bunların korkusu Müslümanlar uyanırsa bir araya gelirse emperyalist çıkarlarının bozulması ve Müslümanın kanı ile sürdürdükleri refahlarının son bulmasından korkuyorlar. Gerek açıktan ve gerek gizliden verdikleri destekleri Türk halkı olarak biz biliyoruz. Biz sizin bu kirli oyunlarınıza gelmeyeceğiz. Kesinlikle birlik ve beraberlik içinde birbirimize sımsıkı kenetleneceğiz. Yeni gelecek neslimize de bu yaptıklarınızı anlatacağız.

Rabbim askerimizi , ülkemizi ve Müslüman ümmetini zalimlerden korusun. Askerlerimizi sağsalim ülkelerine ulaştırsın. Ya Rabbi ;Mehmetçiklerimizi vatanlarına ulaştır. Annelerimizi evlatlarıyla buluştur. Allah ordumuzu muzaffer ,ülkemizi kaim ve daim eylesin.dedi

Program Sonunda ise tüm camii ve Malatyalı vatandaşlarımız pilav ikramıda bulunuldu.

Sultan ALAN

15 Temmuz

Milli İrade Ocakları

Kadın Kolları Başkanı

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: