TürkiyeSON - 14.04.2024 -

Ülker Grubu’ndan Malatya’ya bir müjde var

Ülker Grubu’ndan Malatya’ya bir müjde var

Ülker Grubu’ndan Malatya’ya bir müjde var…

Malatya Milletvekili Sayın Abdurrahman Babacan, bir süredir İl Milli Eğitim Müdürü ile, Malatya’da yıkılmış olan okulların listesini çalıştıklarını ve Devletimizin faaliyetleri bir yandan sürerken bir yandan da nazımızın geçtiği Türkiye’nin önde gelen iş insanları ve ailelerini ziyaret etmeye başladığını belirtti.

Sayın Babacan, hafta başında Galatasaray SK Başkanı Sayın Dursun Özbek’in TOKİ ile görüştüğünü ve ayrılan meblağın gerekli kısmının Malatya’ya aktarılmasını sağladığını ve bu vesileyle kendilerine bir kez daha Malatya adına teşekkürlerini sundu.

Şimdi ikinci durağının, aynı zamanda yakın bir hukuku olan Sayın Murat Ülker ve Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Ülker olduğunu söyledi. Malatya’daki okul ihtiyaç listesini kendilerine sunduğunu ve listedeki en fazla derslik sayısına sahip en büyük okulunu Ülker ailesi olarak yapma sözünü verdiğini duyurdu.

Sayın Babacan, detayları İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yıldız Holding ile birlikte çalışıp en kısa sürede hazırlanacak protokolün imzalanacağını ve merkezde ihtiyacımız olan büyük bir okulumuzu Ülker Grubu yapacağını bildirdi.

Hem Sayın Murat Ülker’e hem Sayın Ali Ülker’e, hiçbir tereddüt göstermeksizin verdikleri olumlu cevapları ve samimi ve nazik yaklaşımları için hassaten teşekkür ettiğini ve ayrıca kendilerinin Malatya’ya ve tüm Malatyalılara özel selamlarını ilettiğini söyledi.

Sayın Babacan: “Bundan sonra da şehrin ihtiyacının karşılanmasında devletimize yardımcı olan tüm kıymetli iş insanlarımızla ve kurumlarımızla birlikte yol yürüyerek Malatya’yı hep beraber toparlayacağız.” diyerek sözlerini tamamladı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.