26.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

Ülkü Ocaklarından Keskin’e Ziyaret

Ülkü Ocaklarından Keskin’e Ziyaret

Malatya Ülkü Ocakları yönetimi Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’i ziyaret ederek bir süre görüştü.

Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Fevzi Şahin, ocak bünyesinde Esnaf Birim Başkanlığını faaliyete geçirdiklerini belirterek,  “Ülkü Ocaklarının toplumla birleşmesi, toplumla özdeşleşmesi ve toplumumuzun sıkıntılarını daha hızlı bir şekilde çözmek için yaşadığımız şehir Malatya’da ne gibi sıkıntılarımız var, ne gibi sorunlarımız var, bunları ilgili yetkililerimize ulaştırmak için böyle bir teşkilatlanmaya gittik.  Şevket Keskin başkanımıza teşekkür ediyoruz. İstişare halinde güzel faaliyetlerde bulunacağımıza inanıyorum.” dedi.

MESOB Başkanı Şevket Keskin, ziyaret ve esnafa yönelik çalışmalarından dolayı Şahin’e teşekkür ederek, “Esnaf ve sanatkar bu memleketin temel taşı, omurga kemiği, bel kemiğidir. Biz bütün siyasi partilerimizin Malatya’ya hizmet etmesini,  Malatya’nın gelişmesi, birliği, beraberliği ve dirliği için elinden geleni yapmasını temenni ediyoruz. Çünkü ülkemizin, Malatya’mızın ve dünyanın birlik ve beraberliği çok ihtiyacı var. Çok farklı bir coğrafyada yaşıyoruz. Muslukta paranın aktığı, ama gözyaşının dinmediği, bombaların susmadığı bir coğrafya. Bu nedenle millet olarak, yöneticiler olarak, birliğimize ve beraberliğimize önem vermeli ve katkıda bulunmalıyız.”  ifadelerini kaydetti.

 

İNÖNÜ KAPALI ÇARŞI DERNEĞİ’NDEN ZİYARET

Bu arada, İnönü Kapalı Çarşı Derneği Başkanı Saim Güntan ve yönetimi MESOB Başkanı Keskin’i ziyaret etti. Güntan, Keskin’e İnönü Kapalı Çarşısı’ndaki sorunların çözülmesine katkıda bulunmasından dolayı teşekkür ederek, verilen destekleri hiçbir zaman unutmayacaklarını ifade etti.

Keskin, İnönü Kapalı Çarşısı’na yapılan hizmetin Malatya’ya yapıldığını belirterek, “Kapalı çarşı’ya yatırım yapmak, Malatya’nın güzelliğine güzellik katmaktır. Esnaf ve sanatkarlarımızın sorunlarını çözüme kavuşturmak, taleplerini yerine getirmek, daha rahat ortamlarda huzur içinde çalışmalarını sağlamak için elimizden geleni her zaman yaptık, yarında yapmaya devam edeceğiz.” Şeklinde konuştu.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.