TürkiyeSON - 21.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Ülkü Ocakları’ndan Şehitler İçin Kuran Etkinliği

Ülkü Ocakları’ndan Şehitler İçin Kuran Etkinliği
TSK içine sızmış, devleti ele geçirme planları yapan terör örgütünün darbe planları aziz milletimiz ve kahraman ordumuzun şerefli subayları tarafınca bastırılmıştı. Sokaklarda bu durum bayram havası estirirken darbe teşebbüsü sürecinde 265 şehit verildi. Aradan geçen 5 günlük sürede halen cadde ve sokaklarda müzik, korna sesleri, sevinç gösterileri hakimiyetini koruyor.Bu terörist darbe girişimine karşı dik bir duruş sergileyen Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı aynı sert tepkiyi yine şehitlere saygı göstermeyenlere karşı gösterdi.

Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından il binasında şehitler için Kuran okundu. Etkinliğe Mhp Malatya İl Yönetimi ve Kadın Kolları katıldı.

Konuşmasına darbenin engellenmesi konusunda Dr. Devlet Bahçeli’ye teşekkür ederek başlayan Ülkü Ocakları İl Başkanı Fevzi Şahin: “Vatanın, milletin ve demokrasinin ne denli bir tehlikeyi atlattığını hep beraber mücadele ederek gördük. 265 şehit verdik bu mücadele sürecinde, şehitlerimizin kanını devletimiz yerde koymayacaktır. 265 vatan evladı toprağa düşerken, anneler babalar evlat acısı yaşarken, eşleri ve çocukları bu acıyı yaşarken Malatya Ülkü Ocakları olarak caddelerde yüksek seste müziklerle, kornalar eşliğinde sevinç gösterilerine katılmamız doğru bir davranış olamaz. Artık şehitlerimizin yasını tutmalıyız” dedi.
cb6b39d1-a2fd-4ff9-b62a-d6809dbb5ceb
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: