TürkiyeSON - 21.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

ÜLKÜCÜ GENÇLİK MALATYA’YI TİTRETTİ

ÜLKÜCÜ GENÇLİK MALATYA’YI TİTRETTİ

Malatya Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfına bağlı Orta Öğretim Birimi tarafından yoğun katılımla Kapalı Çarşı üzerinde bulunan Hükümet Meydanında yemin töreni yapıldı. Sesleriyle Malatya’yı inleten gençler, vatandaşlardan da olumlu yönde tepkiler aldı.

Yemin töreninin ardından kısa bir konuşma gerçekleştiren Orta Öğretim Birim Başkanı Oğuz Sarıcı, “Burada bizlerle birlikte olan herkese teşekkür ediyorum. İnancımızı bugüne kadar kaybetmedik, kenetlendik ve hep dimdik durduk. 2016 yılının son gününde yemin törenimizi gerçekleştirdik. Malatya Ülkü Ocakları adına faaliyetler açısından hızlı ve olumlu geçen bir yılın ardından 2017 yılına giriyoruz. Yeni yılda da bizden beklentiler yüksek olacaktır, elimizden gelen gayreti sarf edeceğiz” dedi.

2016 yılında Sürgü, Konak, Kuyulu ve Akçadağ gibi yerlere Ülkü Ocakları açılışı yapılırken Fırat Yılmaz Çakıroğlu, Ömer Halis Demir, Hoca Ahmet Yesevi adına da kütüphane açılışları yapılmıştı. Geçtiğimiz günlerde Dede Korkut adına kütüphane açılışı haberini veren İl Başkanı Fevzi Şahin, 2017 yılında da faaliyetlerin sayıca daha fazla olacağını ve daha verimli bir yıl geçirmek istediklerini belirtmişti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: