TürkiyeSON - 21.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Ülkücü İşçiler Derneğinede Devir Teslim Töreni

Ülkücü İşçiler Derneğinede Devir Teslim Töreni

untitled-1-copy-jpg5554565

Ülkücü İşciler Derneği Genel Merkezden Teşkilardan Sorumlu Süleyman ARSLAN Dün Malatya’daydı .Belli bir süredir.

Malatya da Ülkücü işciler Derneği İl Başkanı Yaptığı Güzel Çalışmalarla anılan ve Ülkücü Camia Tarafından Takdirle edilen Şevket KESKİN görevi Ahmet Mesut Rışvanoğluna Teslim etti.

Devir Teslim Töreninde Sayın Keskinden Görevi teslim Alan Ahmet Mesut Rışvanoğlu yaptığı kısa Açıklamada Bu kutsal Görevi Daha İleri Taşımak İçin ben Ekibim gece gündüz Çalışmalara Aralıksız devam Edeceğiz.

Bize Bu Görevi Layık Gören Genel Başkanımı ve Ülkücü Camiya Burdan Sizin Huzurunda Teşekkür Ediyorum ve Görevi Teslim Aldığım Sayın Bölge Başkanımız Şevket Keskine de Yeni Görevinde Başarılar diliyor ALLAH yar ve yardımcısı olsun Dileklerimi İletiyorum.

Bu arada Görevi Teslim Eden Şevket Keskinde Ülkücü İşciler Bölge Başkanlıına Getirildi Yeni Bölge Başkanıda Malatya il Başkanına Başarılar temenni Ederek her Zaman il Başkanımıza Her türlü Konuda yardıma Hazırım Dedi Genel Merkez Yöneticisi Sayın Süleyman Arslan da her iki Başkana yeni Görevlerinde Başarılar Dileyerek Kısa Bir Toplantının Arkasında Ankara’ya Döndü Bizde iki Yeni Başkana Yeni Görevlerinde Başarılar Dileyerek ALLAH yar ve yardımcıları olsun demek kalıyor.

malatyason’a Aittir

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: