16.07.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Vali Kamçı ilk toplantıya başkanlık etti

Vali Kamçı ilk toplantıya başkanlık etti

Malatya Valisi Süleyman Kamçı ilimizde göreve başladığı tarihten sonra ilk kez gerçekleştirilen 1. Organize Sanayi Bölgesinin Mütevelli Heyetine toplantısına katılarak başkanlık yaptısagfh

Vali Kamçı başkanlığında toplanan 1. Organize Sanayi Bölgesi Mütevelli Heyeti toplantısına Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H. Hüseyin Erkoç, OSB Müdürü Remzi Yaşar, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı adına Vali Yardımcısı Ömer Dağdeviren ve diğer heyet üyeleri katıldı.
Toplantıda ilk olarak çeşitli nedenlerle üyelikten ayrılan heyet üyelerinin yerine yeni asil ve yedek üyelerin seçimine geçildi. Dört asil ve Dört yedek üyenin seçilip onaylandı.

Asil üye olarak Vali Süleyman Kamçı, Vali Yardımcısı Ömer Dağdeviren, YİKOB Müdür Vekili Murat Tunç ve YİKOB Müdür Vekili Ömer Akkuş seçilip onaylanmasının ardından gündemdeki konular görüşüldü. İlk olarak Denetleme Kurulu Raporu okunarak değerlendirildi. İlave alandaki şahıs parsellerinin Kamulaştırma bedellerinin ödenmesi amacıyla Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında kredilendirme talebinde bulunulması kararlaştırıldı. Son olarak Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmaların yazılı müracaatları ele alınarak değerlendirildi. Toplantı sonucunda Vali Kamçı Heyet Üyelerine teşekkür edip çalışmalarında başarılar dileyerek toplantıdan ayrıldı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.