27.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

Vali Toprak, “Yeşilyurt, Cazibe Merkezi”

Vali Toprak, “Yeşilyurt, Cazibe Merkezi”

Malatya Valisi Mustafa Toprak, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı ziyaret ederek, Yeşilyurt İlçesi ve Belediye’nin hizmetleri hakkında bilgiler aldı.Yeşilyurt Belediyesinin Yakınca’ da bulunan Hizmet Binasına gelen Malatya Valisi Mustafa Toprak, Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri tarafından karşılandı.

 

BAŞKAN POLAT, “VALİMİZİN SEVK VE İDARESİNDE MALATYA’YA ÇOK GÜZEL HİZMETLER KAZANDIRACAĞIZ”

 

Vali Toprak’a yeni görevinde başarılar dileyen Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Sayın Valimizi bir kez Bakanımız Bülent Tüfenkçi ile bir kez de şahsım olarak ziyaret edip hayırlı olsun dileklerimi kendisine iletmiştim. Valimizin Malatya için bir şans olduğuna inanıyorum. İnşallah onun sevk ve idaresinde Malatya’ya çok güzel hizmetler kazandıracağımıza inanıyorum. Valimizi Yeşilyurt İlçesinde ağırlamaktan onur ve gurur duyuyoruz” dedi.

 

VALİ TOPRAK, “MALATYA KADİM BİR KENT OLMANIN TÜM ÖZELLİKLERİNİ TAŞIYOR”

 

Güzel temennileri için Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’a teşekkürlerini sunan Vali Mustafa Toprak ise, “Malatya’da yakın bir zamanda görevimize başladık. Hem tanışma hem de yapılması gereken işlerde üzerimize düşenleri yapmaya gayret ediyoruz. Vali olarak ilimizin tüm katmanlarına, dinamiklerine ve mahalli idareler önde olmak üzere katkı sağlayabileceğimiz ön açıcı noktalar ne ise o konuda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Malatya kadim bir kent olmanın tüm özelliklerini üzerinde taşıyor. Malatya’da görev yapmak benim adıma onur vericidir. Temel amacımız; hayırlı hizmetlere vesile olmaktır, Allah mahcup etmesin. Malatya, ekonomisiyle, sosyal hayatıyla, kültürel hayatıyla, dokusuyla, gelenekleri ve kadim değerleriyle çok önemli bir şehirdir. Güzellikleri üzerinde barındıran bir kent atmosferine sahip olduğunu gördüm” dedi.

 

VALİ TOPRAK, “YEŞİLYURT İLÇESİ, CAZİBE MERKEZİ OLMAYA ADAY”

 

Malatya’daki mahalli idareler ve yerel yönetimlerin çok güzel hizmetlerde bulunduğunu sözlerine ekleyen Vali Toprak, “ Yeşilyurt’ta da çok güzel gelişmeler var, buraya gelirken de gördük. Tüm çalışmalarınız içinde teşekkür ediyorum. Burada yeni bir cazibe merkezi alanı doğuyor bir taraftan Büyükşehir Belediyemizin kurulması ve sınırlarının tüm il sınırları olması bir taraftan da Yeşilyurt ilçemizin de ilçe dışında önemli bir noktanın mesuliyetini üstlenmesi ve sorumluluk içerisinde çok önemli işlerin yapıldığını gördüm. Belediye Başkanımıza ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. Vali olarak ta kurumların uhdesinde yapılması gereken işler varsa her zaman katkı sağlamaya, ön açmaya hazırız. Hep birlikte inşallah Malatya için güzellikleri gerçekleştiririz, yapılan işlere de yeni güzellikler katmaya devam ederiz “ şeklinde konuştu. Konuşmalardan sonra Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Yeşilyurt İlçesinin genel özellikleri, iki yıllık süre içerisinde Belediye olarak yaptıkları hizmetler ve projeler hakkında Vali Mustafa Toprak’a detaylı bilgiler aktardı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.