TürkiyeSON - 28.09.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Vatan Partisi karanfil dağıttı

Vatan Partisi karanfil dağıttı

Vatan Partisi Malatya’ da 1 Mayıs işçi ve emekçi bayramını Malatya sanayi çalışanlarını ziyaret ederek karanfil dağıttı.

 

sanayi ziyareti 5Vatan partisi Malatya Milletvekili adayları Adnan Türkkan, Abdullah Işıkgil, Melek Doğan ve Osman Özbay İşçi ve Emekçi Bayramı olan 1 Mayıs’ta kalabalık bir toplulukla Malatya oto sanayi sitelerini dolaşarak çalışanlara karanfil dağıttı.

Reklam

Vatan Partisi Malatya Milletvekili adayı Adnan Türkan, “ 1 Mayıs’ta alanlarda emekçilerimiz göremiyoruz. İşçinin bayramı olan 1 Mayıs’ta tüm emekçilerimiz çalışıyor. Biz de alanda olmaktansa emekçilerimizi çalışma yerlerinde ziyaret edip bayramlarını kutlamak istedik. Alın teri en yüce değerimizdir. Kendi bayramında dahi çalışmak zorunda kalan emekçilerimiz Vatan Partisi iktidarında bayramlarını rahatça özgürce ve hep birlikte alanlarda kutlayacaktır. “ şeklinde konuştu.

Vatan Partisi’ni çok sıcak karşılayan sanayi esnafı “ İçinde bulunduğumuz ekonomik sıkıntıdan dolayı tatil demeden, bayram demeden her gün çalışmak zorunda kalıyoruz. İsteğimiz Bağkur primlerinin ucuzlaması, sırtımızdaki vergi yükünün düşürülmesi, çırağımıza ustamıza ve çalışanımıza gönül rahatlığı ile dolgun maaş verilmesi. Emeğin değerini bulduğu bir ülkede yaşamak istiyoruz. Bugün bayramımız ama bizler çalışmak zorundayız “ dedi ve ekledi “ bugün bizi ziyaret eden unutmayan Vatan Partisi’ne çok teşekkür ederiz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: