TürkiyeSON - 10.12.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

“ VİKO, Corporate Games’te İpi Birincilikle Göğüsledi

“ VİKO, Corporate Games’te İpi Birincilikle Göğüsledi

“ VİKO, Corporate Games'te İpi Birincilikle Göğüsledi

VİKO’nun sporcusu Muzaffer Bayram 5 km erkekler açık koşu müsabakasında 00:15:11’ lik derecesi ile şampiyon olurken, VİKO, Meksika’da gerçekleşecek World Corporate Games’teki koşuda Türkiye’yi temsil etme hakkı kazandı.

Türkiye’nin ve Dünya’ nın önde gelen şirketlerinin 17 farklı spor branşıyla yarıştığı İstanbul Corporate Games organizasyonu tamamlandı. Uzun yıllardır olduğu gibi Corporate Games’e birçok spor branşında katılım gösteren VİKO, sporcusu Muzaffer Bayram’ın 5 km açık erkekler koşu mücadelesinde 00:15:11’lik birincilik derecesi ile Meksika’da gerçekleşecek World Corporate Games’te Türkiye’yi temsil etme hakkı kazandı. VİKO, koşudaki bu başarısının yanı sıra plaj voleybolunda 2. lik, yüzmede ise 3.lük madalyasına almaya hak kazandı.

“Sağlıklı yaşam kültürünün gelişmesine büyük önem veriyoruz”

VİKO İnsan Kaynakları ve Kurumsal Gelişim Direktörü Mutlu Kutlu “ VİKO olarak, sağlıklı yaşam kültürüne ve çalışanlarımızın spor organizasyonları içerisinde yer almalarına daima büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda hayata geçirdiğimiz ve mutlu, motivasyonu yüksek, sağlıklı yaşam kültürünü benimsemiş çalışanlar “ misyonu ile yürüttüğümüz kurumsal sağlık projesi bu yaklaşımın önemli bir göstergesidir. Kurum kültürü, spor yapma ve sağlıklı yaşam bilinci konularında katkı sağlayan Corporate Games’e uzun yıllardır katılım göstererek, çalışanlarımızın takım anlayışı içerisinde başarma bilincini spora da yansıtmalarının gayreti içerisindeyiz.Bu yılki oyunlarda koşu branşında önemli bir başarıya imza atan sporcumuzun ülkemizi ve kuruluşumuzu en iyi şekilde temsil edeceğine yürekten inanıyorum “ dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: