TürkiyeSON - 25.09.2023 -

“Yaklaşık 70 Kişi Katıldı”

“Yaklaşık 70 Kişi Katıldı”

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği-MAFSAD’da Zoom İthalat firmasının ürün tanıtımı ve eğitimine yönelik bir toplantı gerçekleştirildi.

SODES Fehmi Kolçak Fotoğraf Atölyesinde gerçekleştirilen ve iki gün süren eğitimlere Malatya’da hizmet veren fotoğraf stüdyoları, MAFSAD üyeleri ve diğer ilgili davetliler katıldı. Toplamda 70 kişinin katıldığı tanıtım ve eğitim toplantısı, Zoom İthalat firması yetkilisi Jirary Gamsaragan ve Alengirhane Stüdyo sahibi Ali Karatuna’nın katkılarıyla gerçekleşti. Profoto, Olympus, Lowepro, Tamron, Manfrotto, Sekonic, PocketWizard, Phaseone, B+W ve Pixel gibi dünya markalarının ürünlerini tanıma fırsatı bulan katılımcılar sunumdan mutlu bir şekilde ayrıldılar.

“Çok Verimli Geçti”

MAFSAD Başkanı İnan Orhan, yaptığı açıklamada, böyle bir etkinliğe hem Malatya’da hizmet veren fotoğraf stüdyolarının, hem de bu ürünlere ilgi duyan fotoğraf meraklılarının ihtiyacı olduğunu düşündükleri için Zoom İthalat firmasını Malatya’ya davet ettiklerini, firmanın kendilerini kırmayıp Malatya’ya geldiğini ve böyle güzel bir etkinliği seve seve yaptıklarını ifade etti. İki gün süren ve ilginin yoğun olduğu etkinlik için Zoom İthalat Firması yetkilisi Jirary Gamsaragan ve Alengirhane Stüdyo sahibi Ali Karatuna’ya, MAFSAD üyelerine ve diğer katılımcılara teşekkür ederek, Jirary Gamsaragan’a plaket takdim etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: